Detail hotelu Hotel Prima Life Safa

1. dítě od 2 do 14 let na přistýlce ubytování a stravování zdarma

Tunisko - Hammamet - Yasmine. Velmi příjemný hotel leží v centru Yasmine zóny jižně od letoviska Hammamet. Od krásné písčité pláže je oddělen jen místní nefrekventovanou komunikací s kolonádou. Přímo naproti hotelu se nachází nedávno vybudovaná Medina, která je vhodným místem k nakupování i díky velkému množství atrakcí k pobavení dětí (např. kolotoče, houpačky). Hotel má prostorné a standardně vybavené pokoje a je vhodný pro rodiny s dětmi. Uspokojí všechny klienty, kteří mají rádi procházky podél moře ale i nakupování, zábavu a vodní radovánky.

pláže - u pláže letiště 80 km centra 500 m nákupní možnosti 200 m

klimatizace (hlavní sezóna) telefon televizor se satelitním příjmem vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou,WC) trezor na recepci za poplatek Ubytování za příplatek pokoj s výhledem na moře jednolůžkový pokoj

vstupní hala s recepcí hlavní restaurace maurská kavárna bar, TV sál obchod se suvenýry 2 bazény (1 bazén s tobogánem) lehátka a slunečníky zdarma tobogán skluzavky Wi-Fi na recepci zdarma

písčitá, přístupná přes komunikaci lehátka a slunečníky zdarma chladící box s nealkoholickými nápoji

večerní programy animační programy

kulečník vodní sporty na pláži turecké lázně sauna masáže

All inclusive 10:30–24:00, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne občerstvení, odpolední kávu, zákusky, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (pivo, bílé a červené víno, tvrdý místní alkohol). Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: