Detail hotelu Iberostar Averroes

Pláž - Písčitá pláž přímo u hotelu. Slunečníky, lehátka a plážové osušky (vratná kauce) u bazénu a na pláži zdarma.

Poloha - Třípatrový hotel leží jen pár desítek metrů od několik kilometrů dlouhé palmové promenády lemované kavárnami a obchůdky v oblasti Hammamet-Yasmine, cca 12 km od centra Hammametu.

Sport a zábava - 1 hodina tenisu denně, aerobic, vodní pólo, fitness, 1x za pobyt turecké lázně, kolektivní sporty, vybrané bezmotorové vodní sporty na pláži, dětský klub, denní a večerní animační programy v rámci all inclusive zdarma. Fitness, sauna, masáže, biliár a motorizované vodní sporty na pláži za poplatek.

Tipy pro správnou volbu - elegantní hotel přímo u široké písčité pláže | kvalitní hotelové zázemí a služby | all inclusive v ceně

Vybavení hotelu - Vstupní hala s recepcí a směnárnou, restaurace, restaurace a la carte, maurská kavárna, hlavní bar, snack bar u bazénu, konferenční místnost, internet (za poplatek), WiFi v prostoru recepce zdarma, obchod se suvenýry, venkovní bazén s jacuzzi a dětský bazén.

Pokoje - Dvoulůžkové pokoje s klimatizací, vlastním příslušenstvím, TV, telefonem, a balkonem nebo terasou. Minibar za poplatek. Možnost 1 přistýlky.

vzdálenost od: pláže - u pláže, letiště 80 km, centra 12 km, nákupní možnosti - v okolí hotelu

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Iberostar Averroes nabízí

Iberostar Averroes
od 12 927 Kč
Iberostar Averroes
od 11 790 Kč
Hotel Iberostar Averroes
od 11 790 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: