Vincci Resort Eden Star Zarzis - Zarzis, Tunisko
Vincci Resort Eden Star Zarzis
Tunisko | Zarzis
Průměrné hodnocení hotelu:
79%
54 zájezdů od 11 530 Kč do 22 890 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Vincci Resort Eden Star Zarzis

1. dítě od 2 do 4 let na přistýlce ubytování a stravování zdarma

Tunisko - Djerba - Zarzis. Příjemný hotel, který je obklopen krásnými palmami je situován u dlouhé písčité pláže a nachází se v letovisku Zarzis.

pláže - u pláže letiště 50 km centra Zarzis 13 km nákupní možnosti 200 m

individuálně ovladatelná klimatizace (hlavní sezona) telefon lednička za poplatek televizor se satelitním příjmem vlastní sociální zařízení (koupelna s WC, vysoušeč vlasů) trezor na pokoji za poplatek

vstupní hala s recepcí hlavní restaurace tématická restaurace bar snack bar lobby bar maurská kavárna minimarket 2x konferenční místnost směnárna kadeřnictví bazén (lehátka a slunečník zdarma, osušky za zálohu) krytý bazén s mořskou vodou dětský bazén miniklub připojení k internetu za poplatek

písčitá lehátka a slunečníky zdarma, osušky za zálohu

animační programy večerní programy tenisové kurty kajak šlapadla

vodní sporty na pláži thalasso centrum hammam

All inclusive: 9:00–23:00, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Sport a zábava

Djerba Golf ClubTři devítijamková hřiště Par 37, 36 a 36 s délkami 3044, 3125 a 2685 m jsou vhodná pro začínající i pokročilé golfisty. Architekt Martin Hawtree vytvořil kombinaci hřišť s mírně zvlněným terénem a překážkami vyžadujícími rozdílnou náročnost na technickou úroveň hráčů, kterou zvyšuje také vítr vanoucí od moře. Součástí areálu je šest putting greenů a driving range.Orientační cena green fee: 75,- TND (60,- USD)

Střediska

DjerbaNejvětší a nejznámější tuniský ost rov, zmiňovaný již v Homérově Odys see, leží v jihovýchodní části Gabéského zálivu. Tato poloha předurčuje také jeho výjimečné klima – suché a teplé od dubna do listopadu, jen o málo chladnější v průběhu zimy. Djerba se pyšní 320 slunečnými dny v roce, dlouhými písčitými plážemi omývanými modrým mořem, více než milionem datlových palem, termálními prameny a v neposlední řadě i historickými památkami. A protože nechybí ani golfové hřiště a nepřeberné možnosti dalšího sportovního vyžití a zábavy, dovolená na Djerbě uspokojí téměř každého. Hlavním městem ostrova je Houmt Souk s typickou orientální atmosférou v malebných uličkách, oblíbeným cílem turistů je dále ves nička La Guellala proslulá svými hrnčíři nebo synagoga La Ghriba. Sezónně se mohou vyskytnout mořské trávy. Transfer z letiště Mellita trvá asi 30 minut.Djerba - ZarzisZarzis leží na tuniském pobřeží a je nejjižnějším letoviskem na území Tuniska. Charakterem služeb a způsobem trávení dovolené je nedílnou součástí turistického regionu Djerba. Této poloze také odpovídá klima - horké suché léto od dubna do listopadu a mírná zima, které spolu s písčitými plážemi a čistým mořem splňují předpoklady pro strávení pěkné dovolené. S Djerbou je spojen silnicí postavenou na hrázi staré římské silnice. Hotely jsou vystavěné v turistické zóně cca 2 km od centra, kde se nachází Velká mešita a starý rybářský přístav. Transfer z letiště trvá asi 1 hodinu.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Vincci Resort Eden Star nabízí

EDEN STAR
od 11 990 Kč
EDEN STAR
od 11 530 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: