Informace pro užívání webu neregistrovaným uživatelem

vydané společností Cestolino s.r.o.
se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČO: 03131513, sp. zn. v OR: C 227779 vedená u Městského soudu v Praze
(dále jen „Cestolino“)

1. ÚVODEM

1.1. Cestolino provozuje internetové stránky na této doméně www.cestolino.cz. Hlavním účelem těchto stránek je usnadnit Vám výběr dovolené, zejména samotného ubytování nebo celého zájezdu.

1.2. Účelem těchto informací je seznámit Vás s podmínkami vyhledávání a srovnávání dovolené, které naše stránky umožňují, pokud se našich stránkách pohybujete jako neregistrovaný uživatel. Pokud jste na našich stránkách aktivní jinak, například přidáváte recenze jako neregistrovaný uživatel, použijí se na naše vzájemná práva a povinnosti všeobecné obchodní podmínky, které při takové aktivitě vždy přijímáte. Umožňujeme Vám se stát i registrovaným uživatelem a plně začít užívat výhod našich stránek. V takovém případě se na naše vzájemná práva a povinnosti použijí všeobecné obchodní podmínky, které přijímáte při registraci.

2. VYHLEDÁVÁNÍ A SROVNÁVÁNÍ DOVOLENÉ

2.1. Na těchto stránkách můžete bezplatně on-line vyhledávat a srovnávat dovolené jednotlivých cestovních kanceláří a agentur. Nejdříve musíte do vyhledávacího formuláře zadat Vámi preferovaná kritéria. Těmi mohou být kupříkladu cílová destinace, datum příjezdu a odjezdu nebo druh dopravy. Poté klikněte na „Zobrazit zájezdy“ a můžete si srovnat zobrazené dovolené.

2.2. Vyhledávání a srovnávání dovolené na našich stránkách má pouze informativní charakter. Jeho účelem je pomoci Vám v lepší orientaci při výběru dovolené. Naše služby nesouvisejí s koupí zájezdu či ubytování, ani jiného produktu. Stránky Cestolino.cz proto neumožňují nákup produktů u cestovní kanceláře nebo agentury. Na našich stránkách Vás ani při koupi dovolené nebudeme nijak zastupovat. Pokud máte zájem o koupi dovolené, která se Vám zobrazila na našich stránkách, kontaktujte, prosím, přímo uvedenou cestovní kancelář nebo agenturu. Vzhledem k informativní povaze dovolených zobrazených na našich stránkách se mohou jednotlivé dovolené nabízené na internetových stránkách cestovní kanceláří nebo agentur (včetně celkové ceny dovolené apod.) lišit.

2.3. Abychom Vám usnadnili kontakt s cestovní kanceláří nebo agenturou, umožňujeme u zobrazeného zájezdu proklik na nabídku zájezdu přímo na internetových stránkách prodejce. U některých zájezdů můžete rovněž vyplnit své kontaktní údaje (především e-mail nebo telefon), na základě čehož Vás cestovní kancelář nebo agentura kontaktuje s konkrétní nabídkou. Takové poskytnutí údajů se řídí podmínkami příslušné kanceláře nebo agentury, které jsou u kontaktního formuláře obsaženy.

3. NAŠE ODPOVĚDNOST

3.1. Vzhledem k tomu, že naše služby jsou poskytovány bezplatně, povaha našich stránek je pouze informativní a obsah poskytovaný cestovními kancelářemi a agenturami dále neověřujeme, nemůžeme nést žádnou odpovědnost za aktuálnost, úplnost, správnost nebo pravdivost převzatého obsahu. Nejsme odpovědní ani za práva a povinnosti, které vyplývají z Vašeho vztahu s cestovní kanceláří nebo agenturou.

3.2. Pro další zkvalitňování funkcí a služeb našich stránek pro Vás sami připravujeme informace o cestování, týkající se například vízových povinností apod. Upozorňujeme, že takový obsah je pouze orientační a nelze ani vyloučit změny podmínek. Doporučujeme Vám proto si takové informace ověřitu příslušných institucí. Ačkoliv tyto informace připravujeme poctivě a v dobré víře v jejich správnost, nemůžeme odpovídat za jejich aktuálnost, úplnost, správnost ani pravdivost.