Kapverdské ostrovy od 16 390 Kč
Zobrazit zájezdy

Kapverdské ostrovy - kdy vyrazit?

Vloženo: 23. října 2014
Poslední příspěvek: 18. ledna 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 10 lety
anonym
Dobr den, jaké je počasí na Kapverdách, dá se tam jezdit celoročně - tedy i v zimě, jaké je tam počasí ( slyšel jsem že tam dost fouká ), jaký hotel by jste doporučili. Děkuji

Odpovědi 6 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 10 lety
anonym
před 10 lety
Počasí je tam poměrně stejné 26-30 st.voda v zimě asi 22 a v létě prý o něco víc. Vítr fouká téměř stále,jsou tam pěkné vlny.My jsme byli na ostrově Sal v hotelu Riu Garopa/Funana.Mohu vřele doporučit.Lidé si chválí i ostrov Boa Vista...dají se tam najít méně větrná místa.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 10 lety
anonym
před 10 lety
vloni jsem s vnoučaty/1 a3 roky/byla na salu v dubnu-nádherná dovolená.krásné koupání,občas fouklo,ale bylo to ok.V říjnu bylo ještě tepleji,opět nádhera,a proto jsem tam s vnoučaty strávila i Silvestra.Hotel OA Belorizonte.první dva dny trochu chladněji,ale pak vedro,nádherné koupání,dětičkám se tam moc líbilo.Všude čisto,perf.oslava,moc milí lidé.prostě super
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 9 lety
anonym
před 9 lety
Taky by se mi líbila možnost jet 3x do roka na Kapverdy a ještě s dvěmi dětmi. Jsem zvědavá, jestli se tam vůbec kdy podívám
Intago
nový člen nový člen /
Intago
nový člen nový člen / před 6 lety
Intago
před 6 lety
A výsledkem byla změna plánu. Z řady důvodů jezdím na 15 dní v lednu na jih Tenerife, už 6x. Jeden den na pláži, druhý autobusem do pralesa... Velká spokojenost...
intago.sweb.cz/Tenerife.htm
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den,
na který ostrov a do kterého hotelu byste doporučili cestovat, a to pokud možno nikoliv z Prahy (z Vídně, z Brna, z Bratislavy). Jsme 3 dospělí lidé, z toho 2 špatní plavci, jsme nároční na jídlo.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Kapverdy jsou skvělý na počasí vlastně celý rok. Je tam část roku kdy jsou nižší teploty (stále nad 20). Moc tam neprší, kolem 350 slunečných dní v roce a akorát je potřeba počítat s tím že tam fouká, což já mám spíš rád. Klidně mrkněte tady na počasí www.kapverdy.org/pocasi-a…

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů