Paříž od 4 890 Kč
Zobrazit zájezdy

Jak je dlouhá fronta na Eiffelovku?????

Vloženo: 21. září 2017
Poslední příspěvek: 21. listopadu 2017
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
Kamarádka říkala že když byli s manželem v Paříži, tak chtěli na Eiffelovku a nakonec nešli, protože tam byla strašně dlouhá fronta na několik hodin. je to tam tahkle pořád? Jedem na eurovíkend na konci října a myslím že návštěva Eiffelovky k tomu patří, když jsem tam ještě nidky nebyla, ale zas nechci půl dne ze dvou dní prostát ve frontě.

Odpovědi 7 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
před 7 lety
Taky jsme nešli kvůi davům a to ani nebyl víkend a bylo to na jaře takže si nedělejte moc naděje.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
před 7 lety
Bylo moc lidí,nestálo to za toSnad budete mít věští štěstí a dostanete se
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
před 7 lety
My teda byli aspon ve druhem patre a po schodech. Cena jen 7 euro takze to nikoho nezruinuje a cekali jsme asi 25 minut. Na vytah je fronta delsi, ale to je pro lenochy. Navstivit Pariz a nevyjit si na eiffelovku je hrich. Posilam ceny www.toureiffel.paris/en…
Marka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Marka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 7 lety
Marka
před 7 lety
já byla na výměným pobytu poprvé před deseti lety v Paříži a stáli jsme frontu 2,5 hodiny. výhled dobrej, ale takhle seshora je to jenom povrchní, Paříž vás má unavit. podruhý jsem byla s přítelem loni na podzim a eiffelovku jsme s radostí vynechali. jsou tam mnohem zajímavější památky a zákoutí.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
před 7 lety
mě před třemi roky proklela pod eifelovkou místní čarodějnice. od tý doby se mi opravdu daří. doporučuju
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Byli jsme v Pařížii s cestovkou a fronta byla opravdu dlouhá, poctivé dvě a půl hodiny. Myslím se, že to za to nestojí. Eiffelova věž je zajímavá jako památka nebo monument, výhled je vcelku fádní.
Líba
Elenka_Přibylová
nová členka nová členka /
Elenka_Přibylová
nová členka nová členka / před 6 lety
Elenka_Přibylová
před 6 lety
Jsem překvapená, že jste se někteří nedostali. Když jsem byla já v Paříži, tak to šlo úplně hladce - byli jsme ti leniví a vystáli jsme si řadu na výtah (ale na omluvu, dost se bojím výšek - a ten rychlý výtah byl pro mě snesitelnější, než se klepat na schodech). Výhled vůbec není fádní, je krásný! Na Eiffelovku se v Paříži musí přece povinně to by byla taková škoda.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů