Bulharsko od 2 596 Kč
Zobrazit zájezdy

Kam letos jedete do Bulharska?

Vloženo: 5. ledna 2018
Poslední příspěvek: 20. srpna 2021
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Ahoj, do jakých míst letos jedete? Zůstáváte vůbec věrní Bulharsku? Mě trochu štve, jak tam teď jezdí každý a je to fakt znát na obsazenosti hotelů, na cenách i na plážích, co myslíte?

Odpovědi 44 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ahoj,
po 2 roky jsme s manželem cestovali do Bulharska, konkrétně jsme byli v hotelu Paradise Beach, bylo to tam naprosto úžasné. Letos, když jsme tam byli po druhé, byl již hotel zrekonstruován, takže ještě lepší. Skvělé jídlo, moře, a ze všeho nejlepší tam je, že na pláž se sjíždí panoramatickým výtahem, takže nikam se daleko nechodí, ihned jste na pláži Létáme v září, takže pohoda, klid, klientela po sezoně spíše starší lidé, nebo mladí s malými dětmi. V okolí žádné diskotéky, vhodné pro hosty, kteří preferují klidnou dovolenou.
Nicméně letos jsme se rozhodli pro změnu a již jsme si zakoupili Turecko.
Šťastnou ruku při výběru dovolené !!
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den,my se tam vracíme po šesti letech a sme opravdu zvědavý jaký to tam bude.Ale i před šesti lety tam bylo plno lidí,ale je pravda,že cena ubytování byla někde jinde něž ted.Ale snad na místě bude tak lacino jak bylo před šesti lety páč sme si tam žili na vysoké noze a ještě sme přivezly poprvé peníze domu
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ahoj, my tam jezdíme každý rok, většinou Sozopol, nebo Černomorec. Turisti nás zatím neodradili, ale máte pravdu že přibývaj. A peníze domu teda nevozíme, ale je fakt, že my Češi si nikde po Evropě moc vyskakovat nemůžem a Bulharsko je jedna z nejlepších zemí na todle ještě pořád, i když trochu zdražuje, ale kde ne. Když člověk není blbý a nevleze do restaurace v první řadě u pláže, ceny jsou fakt OK.

Turecko je cenově dost podobné jako Bulharsko podle mě, jednou jsme byli, když jste stihli dvě dovolené za rok. A zase trochu něco jiného, třeba jejich jídlo mam hodně rád. Takže určitě dobrá volba a užijte si to.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den,vy ste asi velmi zkušení cestovatelé na Bulharsko a mám dotaz Někde sem ve dvou videjích viděla ,že tam sou i delfíni v moři.Je to možné je tam opravdu spatřit či ne?Popřípadě kde.
Moc děkuji za odpověď
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ahoj, zrovna ten Sozopol, kam občas jezdíme je na delfíny dobrý. Viděli jsme je tak skoro vždycky, jednou dokonce když jsme se při západu slunce procházeli u útesů, přiskákali hodně blízko. Má milá se málem roztekla....
Určitě budou i jinde, ale to já už neporadím.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
jééé tak to by byl pro mě zážitek! Tak moc si je přeju vidět a nikde sem neměla štestí tak snad se to povede a moc děkuji za odpověd.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
S tim Tureckem jste udělali dobře byli jsme tam 5x a zatím to nejde s ničím srovnat je to tam báječný jídlo božský dobře se tam nakupuje a lidi srdečný. Letos bereme Bulharsko ale to je oněco horší.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Díky za příspěvek, moc se těšíme.
V Bulharsku jsme byli moc spokojeni, myslím, že se tam ještě určitě zase vrátíme. Ale od spousty lidí slýchám chválu na Turecko, takže uvidíme
kiki
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
kiki
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 6 lety
kiki
před 6 lety
Zůstáváme věrní již 15 let i přes ty změny, které nás též moc netěší, ale stále nás to do Bulharska táhne, asi už jde o srdeční záležitost. Posledních 12 let na stejné místo.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Já bych destinaci podle oblíbenosti úplně neposuzovala. Třeba my máme rádi Chorvatsko, i když do něj proudí neskutečné davy Čechů v podstatě odjakživa. Myslím si, že pokud člověk hledá, vždycky je schopný najít i to místo pro sebe, kde to zase tolik přeplněné turisty nebude. Taky letos uvažujeme, že pojedeme - známá pořád mluví o Zlatých píscích.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den Michale,
chtěla bych se zeptat, v jakém jste byli hotelu?
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den, byly jsme v Selena Beach www.cestolino.cz/hotely… a naprostá spokojenost. Skvělý poměr ceny a kvality, dobře vařili (polopenze) a hlavně všichni byli moc milí a je to hned u pláže.
migro
stálá členka stálá členka /
migro
stálá členka stálá členka / před 6 lety
migro
před 6 lety
my tedy na mě štěstí nemáme musíme si na ně zajet do Varny do delfinaria ale slyšela jsme že je možne je spatřit spíš tak od Sozopolu dolu k Turecku
migro
stálá členka stálá členka /
migro
stálá členka stálá členka / před 6 lety
migro
před 6 lety
od roku 2010 jezdíme jen do Bulharska a naprostá spokojenost jezdíme do Nesebaru , ale směr Sluneční pobřeží ,a přeplněné pláže neřeším jezdíme autem takže si mužeme zajet kdykoliv na jinou pláž třeba do Pomorie na černou pláž a Zlate písky jsme jen navšívili a nelíbílo se nám tam ale jak se to říká jaký si to uděláš takový to máš a nebo tisíc lidí tisíc chutí každz si musí najít to svoje
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Je pravda že zdražují--byla jsem tam 10x ..3x na stejném penzionu a pokaždé o 1000kč více..ale mám to tam ráda..
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
prosím ví někdo jak dlouho trvá cesta autobusem do bulharska
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Já si myslí,m,že aspoň 24hodin,asi bych to nepodstoupila...
HanaPetříková
stálá členka stálá členka /
HanaPetříková
stálá členka stálá členka / před 6 lety
HanaPetříková
před 6 lety
Dobrý den, Apoleno,
cestě autobusem do Bulharska je věnován jeden odstavec ke konci článku o cestě do Bulharska v našem průvodci. Najdete tam dobu jízdy i orientační cenu.
migro
stálá členka stálá členka /
migro
stálá členka stálá členka / před 6 lety
migro
před 6 lety
jestli chcete jet linkou tak nedoporučuji dcera byli takto jsou to dva roky a už nevím s jakou společností ale byla Bulharska a děs běs zpátky už to brali letadlem a pry do BG autobusem již nikdy více a řas počítejte cca 20 hodin ale vše záleží jak rychle budete na hranicích odbaveni
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Byli jsme před 6 lety na Slunečném pobřeží v hotelu Trakia a super. Jezdíme v září. Letos jsme se rozhodli navštívit Primorsko hotel Perla Beach. Zsjímavé je, že před těmi 6 lety nás to stálo víc než letos. a to je Primorsko dražší lokalita. Letíme opět v září. Tak uvidíme

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů