Chorvatsko od 698 Kč
Zobrazit zájezdy

Kam na dovolenou s dětma?

Vloženo: 11. května 2018
Poslední příspěvek: 27. dubna 2020
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Dobrý den, kdo by mi poradil kam na dovolenou, kde je nejlépe písčitá pláž nebo oblázky ( žádné kamení ), kde to není uplně hlava na hlavě , kde je čisté moře, v žádné blízkosti nějaký velký přístav nebo město. Oblast cca Rab, Zadar... Šibenik max. Popřípadě i kontakt na ubytování. Děkuji

Odpovědi 9 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Zdravím,já bych volil Omiš.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Nám se v této oblasti moc líbí v Privlace nebo Ninu právě díky pěkné a velké písčité pláži Sabunike. Je tak velká, že to tam ani není moc hlava na hlavě.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den ,zkuste Srimu,městská pláž je super
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@anonym ~ Dobrý den, mě se moc líbilo v Biogradu na Moru. Mimo oblázkové pláže je zde právě i krásná písečná zátoka s čistým mořem. Biograd je menší přístavní městečko s promenádou, ideální pro rodiny a klidnou dovolenou.
Perlou je ale písečná pláž Sakarun na ostrově Dugi otok, místní břehy brázdí snad nejčistější voda jakou jsem kdy v Chorvatsku viděla.
JaneBOND
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
JaneBOND
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
JaneBOND
před 4 lety
Zaton holiday resort. Byli jsme maximálně spokojení. Jen moře je tak 50 až 100 m po pás až poté je hloubka.
Lola
stálá členka stálá členka /
Lola
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Lola
před 4 lety
Jednoznačně Lopar na Rabu..hrozně dlouho mělko..písek. Pro děti naprosto super.
Lada33
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Lada33
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
Lada33
před 4 lety
Hezký den, chystám se poprvé s dětmi do Chorvatska. Ráda bych se předem připravila na vše možné, jak prosím postupovat, pokud dítě onemocní? Kde hledat lékaře apod? Jestli předem zjistit v dané lokalitě?
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 4 lety
Arne1
před 4 lety
@Lada33 ~ Zavoláte asistenční linku pojišťovny kde máte cestovní pojištění. Oni vám poradí co dále.
vysma
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
vysma
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
vysma
před 4 lety
@anonym ~ No teď to vypadá spíš na nějakou dovolenou v ČR

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů