Norsko od 13 299 Kč
Zobrazit zájezdy

Norské počasí

Vloženo: 3. ledna 2019
Poslední příspěvek: 19. března 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Dobrý. Moc zdravím. Chtěla bych se zeptat, mým snem je už delší dobu navštívit Norsko. Chtěla bych vyrazit v nejbližších měsících. Nevíte jaké je tam v tomto období počasí?? Asi pěkná zima co Mám trochu strach, abych tam neumrzla. Doporučili byste mi nějaké konkrétní město?? Děkuji.

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@anonym ~ Dobrý den, Norsko je nádherná země a určitě stojí za navštívení v jakémkoliv ročním období. Co od Vaší dovolené čekáte? Jelikož je většina Norska v zimě pokryta sněhem, tak to není nejvhodnější období na turistiku. Spíše doporučuji navštívit města a podnikat výlety a túry v nižších polohách.
Teplota v jižní části Norska je v zimě podobná jako u nás - tedy okolo 0 °C, u moře je však vlhko, tím pádem je pocitová teplota nižší. Na severu Norska očekávejte průměrné teploty klidně okolo -8 °C.
Mezi města, která stojí za návštěvu patří rozhodně Oslo, Stavanger, Bergen, Alesund a Trondheim, kde najdete krásnou norskou architekturu, památky a nádhernou přírodu v okolí.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů