Nejlépe hodnocené hotely Ostrov Boa Vista

Kapverdské ostrovyLacacao Beach
Hodnocení hotelu klienty (206x): 89%

Recenze hotelů Boavista - láva, želvy a romantika uprostřed oceánu

Prudký rozvoj turistického ruchu Kapverdské ostrovy teprve čeká. Dobrá zpráva, protože si tak naplno můžete užít neopakovatelnou poetiku tohoto nevelkého souostroví pár set kilometrů západně od afrického kontinentu. Během dovolené tu na vás čeká temná sopečná krajina, mahagonové háje i teplé počasí bez častých dešťů.

Ideálním místem k prožití příjemných prázdnin na Kapverdech je ostrov Boa Vista. Můžete se tady opalovat na liduprázdných písečných plážích u Atlantiku, zdolat vulkanický kopec Monte Estancia poskytující daleké výhledy a procházet se ulicemi metropole Sal Rei.

Pobřeží tady sice není ověšeno hrozny ubytovacích zařízení, přesto si rozhodně vyberete podle svých představ. Hotel Iberostar Club Boa Vista se nachází v exotické krajině letoviska Praia de Chaves, hodně oblíbené jsou taktéž komplexy Riu Touareg a Riu Karamboa. Rozlehlý areál Royal Dekameron Boa Vista se pyšní širokou nabídkou služeb včetně vynikající gastronomie.

Neváhejte a vydejte se na Kapverdy. Boa Vista je nádherná a recenze našich uživatelů vás navíc upozorní, na co si případně na místě dát pozor.