Recenze klientů hotelu Hotel Harmonie

Hotel Harmonie

Doporučené termíny

2. 6. (Út) - 5. 6. 2020 (Pá)
Vlastní4 dny
Polopenze
16. 6. (Út) - 23. 6. 2020 (Út)
Vlastní8 dní (7 nocí)
Polopenze

Recenze hotelu Hotel Harmonie

Přidat recenzi

Hotel Harmonie 9. nejlépe hodnocený hotel v lokalitě Luhačovice z 29 hotelů.

Recenze

Cestolino.cz
50% 1 recenze
Zobrazit

Recenze cestovatelů (6 548)6 548

Klient doporučuje

Socialistický Retro hotel

https://www.cestolino.cz/uzivatele/d/sally/

Socialistický Retro hotel

50%Dobré

Bývalá zotavovna ROH je zčásti rekonstruovaná, ale jsou zde stále vidět pozůstatky doby. Byli jsme na 3 noci v pokoji č. 343 Harmonie I.

Pokoj vcelku vkusně zařízený, ale tvrdé postele, předpotopní chrčící televize. Určitě bychom přivítali na pokoji ledničku a stolek na balkonku. O fénu, který už dnes bývá standardem, se může nechat jen zdát. Výtahy pamatují ještě "krále Klacka", nebezpečné, protože není oddělený prostor pro hosty od dveří. Lehce lze strčit (hlavně senioři a děti) ruce mezi pohybující se kabinu a dveře či stěnu. Jeden z výtahů neustále zůstával viset ve 2. NP.

Ve voucheru jsme měli neomezenou návštěvu welness, která asi spočívala v neomezeném objednávání si bazénu, do vířivky jsme se za celé tři dny vůbec nedostali a sauna bez ochlazovacího bazénu ............ Mimo jiné inzerovanou kryokomoru nemají v provozu, pouze lokální kryorterapii.

Do jídelny se musí po schodech, takže méně pohyblivý se nadřou jako ...... Talíře mokré (neusušené, museli jsme si je otřít ubrouskem), džusy ředěné s umělým sladidlem, pomalé doplňování potravin na tácech, oschlé dělené ovoce. Kafe skutečně chutí podobné schůzovnímu. Na večeře si člověk musí vybírat ze tří možností, jinak pouze příděl. Chuťově nic moc, sobotní svíčková byla klasická UHO s vařeným hovězím masem (pouze ve vodě). Sním všechno, ale to co tady předváděli za jídlo ...... Nápoje k jídlu první večer nám oznámila obsluha že nahlásit platbu "ala carte" musím dopředu než si objednám. Dobře, neměl jsem problémy zaplatit, nápoj donesli hned. Druhý večer už jsem na pití čekal minimálně 10 minut, tedy než se vůbec uráčila obsluha dojít na mé zavolání. Třetí večeři jsem se pití a objednávky nedočkal vůbec. No a zákusky na příděl ještě s písemným upozorněním, že jeden host jedno linecké kolečko. Po druhé večeři 1 tvarohovou buchtičku, třetí večeře koláček. Tak to se nám nikde jinde nestalo.

V hotelové restauraci minimální nabídka jídel, obsluha ani nevěděla, co nabízí za víno, místo objednaného Aperol Spritzu nám donesli pouze Spritz.

Víckrát už do tohoto hotelu, který si říká tříhvězdičkový, ani náhodou. Za stejné peníze mám např. 4 hvězdičkový hotel v Krakově s naprosto nesrovnatelnými službami a excelentním jídlem.

Termín dovolené s partnerem: červen 2019

Hodnocení
  • 50% Spokojenost / cena
  • 90% Pokoj
  • 100% Úklid
  • 60% Služby
  • 100% Lokalita
  • 50% Vybavení
Strava
  • 50% Dobrá
Užitečné?Užitečná recenze?AnoAno (2)/NeNe (0)

Zájezdy a ubytování do hotelu Hotel Harmonie nabízí


Často kladené otázky Hotel Harmonie

Jak hodnotí Hotel Harmonie klienti?

Hodnocení hotelu je 50 % na základě 2 recenzí - přečíst recenze.

Kolik stojí zájezdy do hotelu?

Aktuálně je v nabídce 407 zájezdů. Ceny začínají na 1 240 Kč, nejdražší zájezd stojí 9 160 Kč - prohlédnout aktuální nabídku zájezdů.Ubytování, které vás může také zajímat

Orea Hotel Fontána Česká republika, Luhačovice Orea Hotel Fontána - Česká republika, Luhačovice,
80%
2
od 1 250 Kč
Zobrazit
Spa & Wellness hotel ALEXANDRIA Česká republika, Luhačovice Spa & Wellness hotel ALEXANDRIA - Česká republika, Luhačovice,
82%
9
od 4 800 Kč
Zobrazit
Hotel Pohoda Česká republika, Luhačovice Hotel Pohoda - Česká republika, Luhačovice,
89%
139
od 3 460 Kč
Zobrazit
Vila Antoaneta Česká republika, Luhačovice Vila Antoaneta - Česká republika, Luhačovice,
90%
33
od 3 000 Kč
Zobrazit
Hotel Vega Česká republika, Luhačovice Hotel Vega - Česká republika, Luhačovice,
90%
2
od 1 070 Kč
Zobrazit
Lázně Luhačovice Česká republika, Luhačovice Lázně Luhačovice - Česká republika, Luhačovice,
90%
2
od 9 030 Kč
Zobrazit