Residence Helvethia

62% Velmi dobré na základě 2 recenze
Residence Helvethia

Hotel Residence Helvethia se nalézá v lokalitě Bibione Spiaggia v Itálii.

Celkově klienti ohodnotili hotel na 62 % na základě 2 recenzí.

Vybavení a možnosti

Zobrazit další

Kdo prodává zájezdy do Residence Helvethia? Prohlédněte si nabídky

Aktuální nabídky zájezdů

Je nám líto, aktuálně na Cestolino.cz nejsou pro hotel Residence Helvethia k dispozici žádné nabídky ubytování. Uložte si tuto adresu a zkuste se přijít podívat jindy...


Recenze hotelu Residence Helvethia

Přidat recenzi

Residence Helvethia 16. nejlépe hodnocený hotel v lokalitě Bibione Spiaggia z 76 hotelů.

Recenze

Invia.cz
62% 2 recenze
Zobrazit

Nejpřínosnější hodnocení


O hotelu Residence Helvethia

Appartamenti Helvethia

Appartamenti Helvethia se nachází v oblíbeném letovisku Bibione cca 600 m od písečné pláže.

Hostům je zde k dispozici výtah a vyhrazené parkování.

Apartmány jsou jednoduše zařízeny, mají TV Sat, mikrovlnnou troubu a kávovar.

Type C-6 (trilo6)

Obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro jednu nebo dvě osoby, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky nebo palandou, koupelna, terasa.

Vybavení

Parkoviště, výtah, pes povolen, TV, mikrovlnná trouba, terasa / balkón.


Fotogalerie hotelu Residence Helvethia

Residence Helvethia
Residence Helvethia
Residence Helvethia
Residence Helvethia
Residence Helvethia
Residence Helvethia
Residence Helvethia

Co podniknout v okolí hotelu?

Chystáte se do lokality Bibione Spiaggia poprvé a přemýšlíte, co vidět v okolí hotelu, kam se vydat do restaurace, jaké výlety naplánovat? A jaká je vlastně dovolená v Itálii? Podívejte se na naše tipy...


Zájezdy a ubytování do hotelu Residence Helvethia nabízí


Prohlédněte si podobné hotely v okolí

UbytováníResidence HelvethiaSilvia E OmairaResidence ArcobalenoAppartamenti BristolResidence FrancoVillaggio QuadrifoglioVillaggio White Star
 
Residence Helvethia - Itálie, Bibione Spiaggia
Silvia E Omaira - Itálie, Bibione SpiaggiaResidence Arcobaleno - Itálie, Bibione SpiaggiaAppartamenti Bristol - Itálie, Bibione SpiaggiaResidence Franco - Itálie, Bibione SpiaggiaVillaggio Quadrifoglio - Itálie, Bibione SpiaggiaVillaggio White Star - Itálie, Bibione Spiaggia
LokalitalokalitaBibione SpiaggialokalitaBibione SpiaggialokalitaBibione SpiaggialokalitaBibione SpiaggialokalitaBibione SpiaggialokalitaBibione SpiaggialokalitaBibione Spiaggia
Hodnocení
62%Velmi dobré
2 recenze
60%Velmi dobré
2 recenze
77%Velmi dobré
3 recenze
78%Velmi dobré
27 recenzí
98%Vynikající
1 recenze
45%Dobré
3 recenze
80%Vynikající
4 recenze
Cena od---2 012 Kč-1 362 Kč1 746 Kč
Počet nabídek---81-2538
Průměrná cena---3 577 Kč-1 898 Kč2 739 Kč
  ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit

Často kladené otázky Residence Helvethia

Kde se Residence Helvethia nachází?

Hotel se nachází v Itálii v lokalitě Bibione Spiaggia.

Jak hodnotí hotel Residence Helvethia klienti?

Hodnocení hotelů je 62 % na základě 2 recenzí - přečíst recenze.