Eden Mar Suite Hotel

63% Velmi dobré na základě 2 recenze
Eden Mar Suite Hotel

Doporučené termíny

26. 4. (Po) - 29. 4. 2027 (Čt)
Letecky z Prahy4 dny (3 noci)
PolopenzeFirst minute

Hotel Eden Mar Suite Hotel se nalézá v lokalitě Funchal v Portugalsku. V nabídce je 4 zájezdy, nejlevnější je za 21 910 Kč a nejdražší vyjde na 24 550 Kč.

Celkově klienti ohodnotili hotel na 63 % na základě 2 recenzí.

Vybavení a možnosti

Zobrazit další

Kdo prodává zájezdy do Eden Mar Suite Hotel? Prohlédněte si nabídky


Aktuální nabídky zájezdů

26. 4. (Po) - 29. 4. 2027 (Čt)
Suite Hotel Eden Mar Polopenze 4 dny (3 noci)
Letecky z Prahy First minute
26. 4. (Po) - 29. 4. 2027 (Čt)
Suite Hotel Eden Mar Snídaně 4 dny (3 noci)
Letecky z Prahy First minute
24. 5. (Po) - 27. 5. 2027 (Čt)
Suite Hotel Eden Mar Polopenze 4 dny (3 noci)
Letecky First minute
24. 5. (Po) - 27. 5. 2027 (Čt)
Suite Hotel Eden Mar Snídaně 4 dny (3 noci)
Letecky z Prahy First minute

Recenze hotelu Eden Mar Suite Hotel

Přidat recenzi

Eden Mar Suite Hotel 6. nejlépe hodnocený hotel v lokalitě Funchal z 84 hotelů.

Recenze

Dovolená.cz
60% 1 recenze
Zobrazit
Cestolino.cz
65% 1 recenze
Zobrazit

Nejpřínosnější hodnocení

Klient doporučuje
65%Velmi dobré

Termín dovolené s partnerem: září 2016

Užitečné?Užitečná recenze?AnoAno (0)/NeNe (0)

O hotelu Eden Mar Suite Hotel

Poloha a ubytování

Výhodou hotelu je jeho poloha - v blízkosti pláže a centra Funchalu -, která vám umožní užít si ty nejlepší prázdninové aktivity. Vysoký standard ubytování a recepcená atmosféra jsou zárukou příjemné dovolené. K dispozici jsou 4 restaurace, které nabízejí nejrůznější pokrmy. Pro aktivní hosty je k dispozici golfové hřiště a tenisový kurt a pro ty, kteří hledají relaxaci, je zde wellness centrum nabízející kosmetické procedury a masáže.


Fotogalerie hotelu Eden Mar Suite Hotel

Eden Mar Suite Hotel
Eden Mar Suite Hotel
Eden Mar Suite Hotel
Eden Mar Suite Hotel
Eden Mar Suite Hotel
Eden Mar Suite Hotel
Eden Mar Suite Hotel
Eden Mar Suite Hotel

Co podniknout v okolí hotelu?

Chystáte se do lokality Funchal poprvé a přemýšlíte, co vidět v okolí hotelu, kam se vydat do restaurace, jaké výlety naplánovat? A jaká je vlastně dovolená v Portugalsku? Podívejte se na naše tipy...


Zájezdy a ubytování do hotelu Eden Mar Suite Hotel nabízí


Prohlédněte si podobné hotely v okolí

UbytováníEden Mar Suite HotelResidencial MonumentalHotel WindsorEnotel Quinta Do SolTerrace MarOrquideaEnotel Lido Madeira
 
Eden Mar Suite Hotel - Portugalsko, Funchal
Residencial Monumental - Portugalsko, FunchalHotel Windsor - Portugalsko, FunchalEnotel Quinta Do Sol - Portugalsko, FunchalTerrace Mar - Portugalsko, FunchalOrquidea - Portugalsko, FunchalEnotel Lido Madeira - Portugalsko, Funchal
LokalitalokalitaFunchallokalitaFunchallokalitaFunchallokalitaFunchallokalitaFunchallokalitaFunchallokalitaFunchal
Hodnocení
63%Velmi dobré
2 recenze
83%Vynikající
3 recenze
60%Velmi dobré
7 recenzí
60%Velmi dobré
2 recenze
60%Velmi dobré
10 recenzí
80%Vynikající
5 recenzí
60%Velmi dobré
3 recenze
Cena od21 910 Kč-21 710 Kč-19 310 Kč--
Počet nabídek4-39-33--
Průměrná cena23 248 Kč-22 555 Kč-20 141 Kč--
  ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit

Často kladené otázky Eden Mar Suite Hotel

Kde se Eden Mar Suite Hotel nachází?

Hotel se nachází v Portugalsku v lokalitě Funchal.

Kolik stojí zájezdy do hotelu?

Aktuálně je v nabídce 4 zájezdy. Ceny začínají na 21 910 Kč, nejdražší zájezd stojí 24 550 Kč - prohlédnout aktuální nabídku zájezdů.

Kdo nabízí zájezdy?

Aktuálně naleznete nabídku pro Eden Mar Suite Hotel od EXIM tours.

Jak hodnotí hotel Eden Mar Suite Hotel klienti?

Hodnocení hotelů je 63 % na základě 2 recenzí - přečíst recenze.