1.6.-16.6. 2019 - Moskva, BAJKAL, Mongolsko

Vloženo: 25. listopadu 2018
Poslední příspěvek: 19. prosince 2018
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Vejdeme se do 40.000 Kč každý/á. Jsem 63 / světoběžnice (astrostudio.estranky.cz), duchovně založená, nekuřačka. Předchozí setkání nutné.

Odpovědi 5 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
ahoj,
někdy v období červen-červenec 2019 mám v plánu podobný směr. Můj cíl je magistrála z Jekatěrinburgu ( sem letecky)- Irkuts -Trek v oblasti Bajkalu - magistrálou do Vladivostoku a z Vladivostoku letecky zpět. Moskva mě moc nezajímá, Mongolsko jindy a samostatně. Ve světě jsem byl všude možně, zejména aktivně ( hory). Jsem věkem 60+.
z tvého inzerátu mi není úplně jasné koho nebo spíše co hledáš na této cestě. Já hledám parťáky pro cestování.
přeji pěkný den
J.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Ahoj anonyme,
hledala jsem parťáka nebo parťačku na tuto cestu a nevšimla jsem si, že je v mé vlastní rodině. Už na tom pracuji a letíme 8.6. Moskvu chci jednou v životě vidět, když už zaplatím vízum a po Bajkalu toužím už 32 let a je mým hlavním cílem na načerpání krásy a Mongolsko chci protože je blízko, ale vidím, že s tím budou trochu větší obštrukce. Hledala jsem někoho s batohem a potřebou volnosti a poznání. Přeju ti hezkou cestu a vrchovatě příjemných zážitků. Julie
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
ahoj,
anonymní určitě nejsem, netušil jsem že když nevyplním jméno - nepovinné, že to ze mně udělá anonyma.
přeji Ti ať se cesta vydaří. Můj cíl je jednak ta cesta- magistrála a pak hlavně magický Bajkal ( dřív než bude pozdě...)
Mongolsko určitě taky mám v plánu, ale asi ne příští rok. Tam řadím ještě pravděpodobně v září cestu do Afriky- Namibie, Botswana, V.vodopády, JAR. tady mimochodem taky nemám ještě kompletní sestavu.
Tvá charakteristika - někdo s batohem a potřebou volnosti a poznání se mi velmi líbí (.. lépe bych to neformuloval). Ano řadil bych se mezi takové- s batohem jsem projel, prošel a vylezl řadu míst ve světě.
měj se moc pěkně a třeba dáme jinou cestu
Pepa
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Hezké. Děkuju za komunikaci. Taky pojedeme magistrálou z Irkutska do Ulan Ude, jenom pro obrázek alespoň krátkou cestu. Čerpám pochopitelně plány z CK a z cestovatelských servrů. Taky jedeme ve stejném složení (to je můj 21letý vnuk) v září - říjen do Austrálie, na Nový Zéland a na Fidži. JAR už jsem byla, ale jinak to mám na další roky taky směrem do Afriky. Sním o Tanzánii, pochopitelně Zanzibar a Keňu a Ugandu, Maurícius a Madagaskar a vím, že je mi někdy zemekoule malá, protože taky Kanadské a USA národní parky. Určitě se někdy potkáme. Kdyby ne umyslně, tak určitě náhodou, protože zeměkoule je kulatá a svede nás to na stejné místo ve stejný čas. Nejsi náhodou na www.cestujlevně.com , ráda tam taky získávám info a jsem tam registrovaná, mám 43 zemí projetých a několik hor vysohorskou turistikou prošlých. Miluju Dolomity a taky přemýšlím o krátkém prázdninovém výletě, protože jsem tam už asi 5 let nebyla. Měj se hezky a hezké cestovatelské plány ti přeju. Julie
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
dobrý večer,
děkuji za odpovědi. moc rád budu pokračovat v příjemné komunikaci na mailu.
můj: jsvoba@seznam.cz
J.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů