Thajsko od 20 405 Kč
Zobrazit zájezdy

Phuket nebo Bangkok

Vloženo: 21. září 2023
Poslední příspěvek: 21. září 2023
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 7 měsíci
anonym
Ahoj cestovatelé , v polovině ledna 2024 se chystám odletět na vlastní pěst do Thajska a tímto bych se chtěl zeptat někoho z Vás kdo tam létá častěji jestli je lépe na koupi letenky ještě počkat a nebo už ji raději zabukovat ted .Prý je snad lepší zabukovat letenku až tak klidně měsíc před odletem.Bude mě tam čekat kamarád ,který tam letí už před Novým Rokem a bude tam měsíc .Já tam chci letět v polovině ledna a být tam s ním 14 dnů do konce ledna .Ještě bych měl dotaz Cenu letenky bych si představoval tak do těch 17000max. zpáteční ale nevím ještě jak to bude lepší jestli Phuket nebo raději Bangkok ,chtěl bych letět z Vídně ,prej je to lepší a levnější než z Prahy.To je vše ,moc a moc děkuju za odpovědi a rady .Přeji všem cestovatelům hezký den.Luboš.

Odpovědi 0 odpovědí

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů