Kokkini Hani od 10 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Kréta - Kokkini Hani

Vloženo: 17. května 2018
Poslední příspěvek: 6. září 2018
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Nikishek353
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
Nikishek353
Dobrý den, máte prosím nějaké typy, co na Krétě určitě nevynechat? Mám na mysli třeba i nějaké né tolik známé oblasti, které jste třeba objevily úplně náhodou. Budeme v oblasti Kokkini Hani, tak určitě uvítáme i typy na výlety do blízkého okolí Děkujeme

Odpovědi 5 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Určitě navštivte botanickou zahradu - přírodní. Poblíž Chanie. A když už budete v tomto místě, Chanie stojí také určitě za odpolední, večerní návštěvu
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Chania je krásná, ale z Kokkini Hani je to 150 km. Pěšky s dá dojít do akvária v Gournes. Kousek místními autobusy je hlavní město Heraklion a vykopávky Knossos. Na skůtru jsme zvládli náhorní plošinu Lassithi, městečko Agios Nikolaos a ostrov Spinalonga. Ještě jsme byli na výletě od CK na vykopávkách Faistos a v městečku Matala.
amalka313
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
amalka313
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
amalka313
před 6 lety
Pokud už byste byli v Heraklionu, opravdu se vyplat lod na Santorini - celý den - ale jinak se tam dá jen letecky a fakultativně to vyjde velmi levně - byli jsme tam dvakrát - nádhera - na mulách nahoru, lanovkou dolů - opravdu OSTROV BOHÚ
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Můžu poprosit o tipy, jak se dostat z Kréty na Santoriny? Hledala jsem, ale našla jsem jen celkem drahé možnosti.
Díky Zuzana
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý večer,
co se týká výletů v blízkém okolí letoviska Kokkini Hani - jednoznačně využijte blízkosti hlavního města Heraklion a jedinečného archeologického naleziště Knossos (obě místa jsou na celý den, ale stojí za to). Z "menších" výletů doporučuji např. lodní výlet na nedaleký ostrůvek boha Dia, komplex Dinosauria s mořským akváriem nebo malé archeologické naleziště Nirou Hani. Záleží, co preferujete, nebo cestujete-li i s dětmi
Kalimera Řecko - Tady jsem našla podrobné informace o letovisku Kokkini Hani včetně tipů na výlety - pěkně popsané Můžete si počíst i o okolních letoviscích, třeba objevíte nějaký pěkný tip na výlet i tam (Kréta letoviska).
Hezkou dovolenou!

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů