Památky Izrael Ejlat

Vloženo: 9. srpna 2018
Poslední příspěvek: 26. března 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Dobré dopoledne všem. Nedávno se nám podařilo koupit dobré letenky. Jsme z toho celkem natěšení s manželkou a tak bych vás chtěl poprosit o nějaké typy na výlety - stylem, co bychom určitě neměli minout a podobně. Budeme rádi i za jakékoli další info a doporučení.

Odpovědi 5 odpovědí

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 6 lety
Arne1
před 6 lety
Z Eilatu si můžete udělat parádní trip do Jordánska - Wadi Ruum a Petra.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Vidíme to mě ani nenapadlo! Vy jste tam byl? Máte osobní zkušenost?
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 6 lety
Arne1
před 6 lety
v Jordánsku jsem byl, v Izraeli ne. Ale vím, že v současnosti existuje speciální turistický "pas", je to paltné pár dní a cena zahrnuje vstupné do Petry a ještě i jinam a vízové poplatky.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Děkuji moc za radu, to řeknu manželce, myslím si že by se nám takový společný výlet líbil.
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@anonym ~ Dobrý den, chystáte se se procestovat celý Izrael nebo jen okolí Eilatu? Pouze 25 km od Eilatu leží Timna park, který nabízí jedinečnou kombinací přírodních scenérií, zvláštních pískovcových útvarů a starověkých památek. Dále doporučuji navštívit kráter Ramon v poušti Negev, který je největším kráterem způsobený erozí na světě.
Pokud chcete jet i dál, samozřejmostí je nevynechat Jeruzalém, Betlém, Masadu, Mrtvé moře, Jaffa, Tel Aviv, případně také Haifa, Nazareth, Akko a Galilejské jezero.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů