Korsika od 3 890 Kč
Zobrazit zájezdy

Korsika na kole

Vloženo: 17. června 2019
Poslední příspěvek: 18. června 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Jonáš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Jonáš
Za měsíc nás čeká s přítelkyní Korsika na kole... Já blázen si vymyslel, že budeme podnikat nějaké ty cyklovýlety, abysme se jen neváleli na pláži. Přítelkyně moje nadšení zas tak nesdílí a já toho možná ještě budu litovat. Můžete mi říct, jsou tam i nějaké cyklotrasy pro méně zdatné jezdce? Klidně mi sem hoďte info jaká cyklostezka se líbila vám. Dík a fajn pondělí.

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@Jonáš ~ Zdravím, Korsika je opravdu velmi hornatý ostrov, a bohužel i cesty kolem pobřeží vedou většinou přes kopce. Pokud Vaše přítelkyně není fyzicky zdatná, doporučila bych Vám podnikat pouze menší vyjížďky například k pláži, kde si můžete odpočinout.
Ještě pak pobřeží na východní straně ostrova (cca od Bastie dolů po středo-východ ostrova) je placaté, ale na druhou stranu zde dle mě není moc k vidění a pláže nejsou zrovna nejkrásnější. Nejzajímavější místa, pláže a vyhlídky najdete na jižním, západním a severním pobřeží a také ve vnitrozemí. To ale také patří k nejhornatějším oblastem.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů