Černá Hora od 2 690 Kč
Zobrazit zájezdy

pohodové výlet k moři do č.hory letecky za 44 Euro

Vloženo: 7. července 2020
Poslední příspěvek: 7. července 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
bodys
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
bodys
Ahojte. 13.7.2020 odlítá wizzair do černé hory. koupil jsem lístky za 44 éček ) vč. zpáteční cesty. Je to spontánní akce. Pořád tam jsou volné letenky za tyto peníze místa je dost v letadle. Mám to jako skvělý tip od cestovatelky. Do černé hory se dá tam i zpět bez požadavků na test corona, ani karanténa není povinná. počasí bude kolem 33 přes den a v noci kolem 25. Takže krása! ubytování a jídlo levný, krásný moře čistý pláže, pokud preferujete destinaci se super bezkonfliktním a pohodovým týpkem co v nebezpečný situaci ani neuteče tak se přidejte. Budu moc rád za každou společnost, léčím se ted z neštastný lásky takže dobré borec nebo fajn holka všechny vítám D. letí to z vídně, pojedu tam autem takže společně do vídně. zpět budeme brát 2 kamarádky co se budou vracet z albánie poletí s námi letadlem a pak zpět do Brna. Heslo: Sranda musí být i kdyby tatu měli věšet! ))
www.spolucestujeme.cz/6137…

Odpovědi 0 odpovědí

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů