Nejlépe hodnocené hotely v Černé Hoře

Nastavené filtry:
Černá Hora
Recenze Hotel Fagus
2 zájezdy za 16 190 Kč
216190.00CZK
Recenze Iberostar Bellevue
1 zájezd za 17 817 Kč
117817.00CZK
Recenze Hotel Princess
3 zájezdy za 12 280 Kč
312280.00CZK
Recenze Vila Tropico
1 zájezd za 15 175 Kč
115175.00CZK

Černá Hora - netušená krása v srdci Dinárských hor

Zřejmě si dokážete pro svou dovolenou představit vyhlášenější destinace, ovšem asi netušíte, že právě Černá Hora může být tím vysněným místem nejkrásnějších letních prázdnin. Čeká vás kouzelná balkánská atmosféra s koupáním u nádherných břehů Jadranu, divokou přírodou a řadou památek.

Zajistěte si ubytování v Černé Hoře a objevte Skadarské jezero, vysokohorské národní parky Prokletije a Durmitor nebo klášter Savina. Asi nejznámější lokalitou tady je fjord Boka Kotorska.

Kolem něj a v dalších přímořských regionech najdete množství pohodových hotelů, lákajících průzračným Jaderským mořem a pěknou přírodou. Na Budvanské riviéře to je hotel Aleksandar, na léčivé ulcinjské pláži hotel Olympic a například v Sutomore hotel Korali.

Před objednávkou zájezdu prozkoumejte recenze cestovatelů, kteří Černou Horu již navštívili před vámi. Ať vás pro výstupu z letadla v hlavním městě Podgorica nic nepřekvapí!

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy do Černé Hory?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené do Černé Hory od TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny zájezdů do Černé Hory?

Ceny začínají na 5 391 Kč (Hotel Skyprime), nejdražší zájezd stojí 27 590 Kč (Splendid Spa Resort).

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v Černé Hoře hotely: Penzion Pod Lozom (100%), Apartmány Vila More (99%), Monte Casa Spa & Wellness (96%), Hotel Fagus (92%), Vila Arijan (91%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v Černé Hoře jsou podle cestovatelů tyto: Hotel Korali, Komplex Ada Bojana, Hotel Savojo, Otrant Beach Hotel, Hotel a apartmány Slovenska Plaža.