Paříž od 4 999 Kč
Zobrazit zájezdy

Demonstrace v Paříži

Vloženo: 8. prosince 2018
Poslední příspěvek: 8. prosince 2018
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Mátě někdo prosím aktuální info jak to tam vypadá? Samozřejmě sleduji v televizi (a upřímně mě to trochu děsí), ale chtěla bych vědět jaká je skutečná realita. Měl by se český turista bát? Měla bych tam jet před Vánoci na 4 dny. Děkuju

Odpovědi 2 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Co jsem tak sledoval v Tv tak na Champs-elysee až po Concorde hoří barikády, takže je určitě dobrá zvýšená opatrnost. U věže na Montmartru a u Notre Dame je to ok, další nepokoje jsou jinak až na okrajích a nemělo by to klasického turistu omezit. Na turismus to podle mě nebude mít vliv, byli by sami proti sobě teď před Vánocema.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Ahoj, my jsme v Paříži na otočku. Rozhodli jsme se to risknout a nikde žádný problém. Byli jsme na hlavních památkách a všechno v klidu. Pouze na Champs-Elyssee a kolem Ministerstva zvýšený výskyt policistů a těžkooděnců.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů