Nejlépe hodnocené hotely Paříž - Île-de-France

Nastavené filtry:
Francie
Paříž
Recenze Timhotel Montmartre
21 zájezdů od 17 690 Kč
21CZK

Recenze hotelů Paříž - usínejte ve stínu katedrál

Kam otočit hlavu dřív? Břicho Paříže je napěchované památkami a zajímavostmi až po okraj. Uprostřed města nad Seinou stojí chrám Notre-Dame, rušný bulvár Champs-Elysées otevírá Napoleonův velkolepý Vítězný oblouk, v galerii Louvre se usmívá záhadná Mona Lisa. Nad tím vším bdí ocelová dáma Eiffelovka a bělostná bazilika Sacré-Coeur čnící z romantického Montmartru.

Nemá smysl vyjmenovávat všechny symboly hlavního města Francie. Jediné, co můžete udělat, je vypravit se tam a spatřit Pariz na vlastní oči. Ostatně poznávacích zájezdů, do nichž jsou zahrnuty i lákadla pařížského regionu jako zámky Versailles a Fontainebleau či zábavní park Disneyland, máme v naší nabídce také celou řadu.

Pokud toužíte po ubytování v Paříži, vyberte si například z hotelů Charlemagne, Plaza les Jardins du Marais nebo Nord et Champagne. K dispozici je samozřejmě i několik luxusních Paris Hilton hotelů.

Mrkněte také na recenze našich uživatelů. Poradí vám, které ubytovací zařízení opravdu stojí za to a kterému se raději vyhnout.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Paříž?

Jaké jsou ceny zájezdů v oblasti Paříž?

Ceny začínají na 4 230 Kč (Hotel Premiere Classe Chilly Mazarin).

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Paříž hotely: Hotel Port de Montreuil (100%), Melia Alexander Boutique Hotel (99%), Hotel Amiot (95%), Hotel Campanile (95%), Forest Hill Paris La Villette (94%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Paříž jsou podle cestovatelů tyto: Renaissance Paris Hotel La Defense, Moulin Plaza Hotel, Premiere Classe, Hotel Charlemagne, Mister Bed City Bagnolet.