Kuba od 27 900 Kč
Zobrazit zájezdy

Air Canada (--> Cuba)

Vloženo: 23. září 2019
Poslední příspěvek: 28. prosince 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
ivv
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
ivv
Dobrý den,
chci se poptat. Pokud letíme se společností Air Canada z Vídně na Kubu, můžeme počítat s tím, že nám letecká společnost poskytne turistickou kartu (tedy vízum) pro vstup na Kubu přímo na palubě letadla?
Děkuji mockrát za informaci

Odpovědi 4 odpovědi

slunicko1111
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
slunicko1111
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
slunicko1111
před 5 lety
Ahoj, nevím, jak je to s Air Canada, ale mně říkali, že bez víza mně ani nepustí do letadla. Dá se to vyřídit v Čedoku v Praze Na Příkopech, na počkání 750,- to stojí a potřebuješ mít k tomu jen kopii pasu, nebo pas ukázat, toť vše
Zdravím, Eva
Milanek
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Milanek
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Milanek
před 5 lety
@ivv ~
Air canada dava viza v letadle takze je nemusis kupovat- u nich jsou uz v cene letenky
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 5 lety
DanaDianaNoymi
před 5 lety
@slunicko1111 ~ Je to výborná letecká společnost letěla jsem s nimi naprosto spokojená ale vízum opravdu ne , to se musí v ČR .
kukyr
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
kukyr
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
kukyr
před 4 lety
Tak jak to tedy doopravdy je- letím z Prahy do Havana 11.2. s AC. Je turistické vízum v ceně letenky nebo ne? Děkuju za info 😆

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů