Last minute Kuba

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:
398100
Meliá Marina Varadero
12. 12. (St) - 26. 12. 2018 (St)
Invia.cz: MELIA MARINA VARADERO
last minute
15 dní
Letecky
Bez stravy
12. 12. (St) - 22. 12. 2018 (So)
Invia.cz: MELIA MARINA VARADERO
last minute
11 dní
Letecky
Bez stravy
19. 12. (St) - 30. 12. 2018 (Ne)
Invia.cz: MELIA MARINA VARADERO
last minute
12 dní
Letecky
Bez stravy
23627257.00CZK

Last minute Kuba - revoluce vašich tradičních prázdnin

Díky last minute na největší ostrov Karibiku se budete cítit jako ve filmu Hříšný tanec. Kubu však charakterizují také rozsáhlé savany, krasové útvary, stovky korálových ostrovů a pohoří Sierra Maestra s nejvyšší horou Pico Turquino. Počasí na Kubě je tropické, na podzim znepříjemňované hurikány.

Že je kubánská příroda opravdu krásná, potvrzuje národní park s unikátní flórou pojmenovaný po německém přírodovědci Alexandru Humboldtovi. Údolí Viňales je plné farem na pěstování věhlasného tabáku a máte-li rádi kávu, určitě oceníte četné pozůstatky kávových plantáží.

Během lastminutových poznávacích zájezdů na Ostrov svobody vás čekají památky v Santiago de Cuba, bývalé centrum obchodu s cukrovou třtinou Cienfuegos a samozřejmě metropole Havana, plná amerických bouráků z padesátých let. Kvalitní ubytování poskytuje například hotel Breezes Bella Costa v letovisku Varadero.

Vyberte si dovolenou na Kubě na poslední chvíli a poznejte zemi, v níž Ernest Hemingway napsal novelu Stařec a moře, kompletují se motocykly značky Jawa a rum teče proudem.