Rusko Moskva 2019

Vloženo: 22. prosince 2018
Poslední příspěvek: 23. ledna 2020
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Ahoj ,ráda bych našla parťáka na poznávací zájezd do Moskvy , nejlépe únor/březen 2019 . Nezáleží jestli jste jednotlivec , pár , skupina , kuřák/nekuřák .Hledám pohodové lidi kteří chtějí strávit pár dní v Moskvě formou památky,zajímavosti,odpočinek - vše je na domluvě . Je mi 30 let , mluvím anglicky a rusky , zařídím ubytování , letenky a formality včetně víz . Mám za sebou Evropu,Afriku,SAE .

Odpovědi 4 odpovědi

Lenik83
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Lenik83
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Lenik83
před 5 lety
@anonym ~ Ahoj, už jsi byla v té Moskvě? Chtěla bych tam jet v červnu/červenci. Pokud mám ještě zájem, ozvi se! Lenka, Praha, lenka.rule@gmail.com
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
před 5 lety
Moskva v únoru/březnu? To tam jedeš vyzkoušet pravé ruské zimy?
Radka7
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Radka7
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
Radka7
před 5 lety
@Lenik83 ~ Ahoj, já bych ráda červen, červenec jela
Ninahor
nový člen nový člen /
Ninahor
nový člen nový člen / před 4 lety
Ninahor
před 4 lety
Dobrý den. K tomu cestování do Ruska, chtěla bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti se zařizováním víza přes net? Narazila jsem totiž na tuto službu www.rusko-viza.cz/ a nikdy dříve jsem o tom neslyšela. Zařídí to vše potřebné? Děkuji.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů