Last minute Rusko

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:

Omlouváme se, ale aktuálně tomuto filtru neodpovídají žádné zájezdy.

Last minute Rusko

Supervelmoc, kterou nikdo nemůže ignorovat: poznejte s našimi last minute zájezdy tu nejhezčí stránku Ruska. Země velkého medvěda leží částečně ve východní Evropě i v severní Asii a ohromí vás moderními městy, pravoslavnou kulturou a krásnou přírodou.

Kam se podívat v největším státě světa? Spoustu památek ukrývá metropole Moskva s Rudým náměstím, Kremlem, chrámem Vasila Blaženého a Leninovým mauzoleem. Za vidění během dovolené v Rusku rozhodně stojí i Alexandrova zahrada a pravoslavný chrám Krista spasitele. Kdo by naopak rád viděl sopečné kužele a tryskající gejzíry, ať se vypraví na Kamčatku.

Neméně zajímavé je i bývalé carské sídelní město Petrohrad se slavnou ulicí Něvský prospekt plnou architektonických divů, honosným muzeem Ermitáž a velkým počtem vodních kanálů. Vyzkoušejte lastminutové ubytování v těchto dvou nejkrásnějších městech Ruské federace, v Moskvě například určitě nešlápnete vedle s majestátním hotelem Cosmos.

Pokud vás následovník Sovětského svazu zaujal a chystáte se ho navštívit, budete potřebovat vízum do Ruska. Není však velký problém ho získat - a potom už s levným zájezdem na poslední chvíli hurá na východ!