Nejlépe hodnocené hotely v Rusku

Recenze hotelů Rusko - za památkami do dalekých krajů

Navštivte Rusko, jeho krásná města, památky i přírodu. Velkou část ruského území sice zabírá nekončící step a lesy Sibiře, přesto je tu stále spousta možností, jak si užít svou dovolenou. Rusko, to je přeci také starobylý Novgorod, Vladimir a Jaroslavl, dvorec Kižský pogost na Oněžském jezeře, Solovecké ostrovy v Bílém moři, štíhlá Kurská kosa nebo chrám Kolomenskoje.

Rozhodně však nesmíte vynechat Moskvu a Petrohrad. Hlavní město Ruska nabízí například zvon Car-kolokol, katedrálu Krista Spasitele a rušnou ulici Starý Arbat. Využijte pohostinnosti ubytovacích zařízení Holiday Inn Moscow Sokolniki, Maxima Irbis a Cosmos.

Elegantní Petrohrad ukrývá Isakijevský chrám, netradiční katedrálu Panny Marie Kazaňské nebo blízký Petěrgof. Ubytování zajišťují kvalitní hotely jako Corinthia St. Petersburg, Neptun nebo Park In Pulkovskaja.

Zajistěte si vízum do Ruska a vydejte se za poznáním země, kde zítra již znamená včera.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy do Ruska?

Jaké jsou ceny zájezdů do Ruska?

Ceny začínají na 10 190 Kč (Hotel Nevsky Aster).

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v Rusku hotely: Park Inn by Radisson, Nevsky Prospect (100%), Petro Palace Hotel (100%), Hotel Vera (96%), Arbat House (95%), Ibis Paveletskaya (94%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v Rusku jsou podle cestovatelů tyto: Nevsky Express, Ibis Paveletskaya, Hotel Vera, Alexander Platz, Park Inn by Radisson, Nevsky Prospect.