Cestolino.cz Diskuze Cestolino.cz

Cestolino.cz - návrhy, dotazy, požadavky 2019 - diskuze pro každého cestovatele

Vloženo: 10. ledna 2019
Poslední příspěvek: 11. ledna 2019

Řekl bych, že redaktor co to psal není moc zkušený. Jinak by nemohl ignorovat letošní Bělorusko, kdy je na jeden měsíc uvolněna vízovavá politika v době konání Evropských her. Tedy Ideální rok právě pro seznámení s touto krásnou a pohostinnou zemí.

1 odpověď
+ odpovědět
Vloženo: 5. října 2018
Poslední příspěvek: 10. října 2018

Už se těšíte na další dovolenou? Prodej first minute už odstartoval a vy můžete pomalu začít počítat zbývající dny. Vlastně nemusíte, zařídili jsme to za vás :) Vytvořte si odpočet a sledujte zbývající dny, hodiny, minuty a sekundy.

Uvítáme vaše názory a tipy na vylepšení...

2 odpovědi
+ odpovědět
Vloženo: 22. srpna 2018
Poslední příspěvek: 15. září 2018

Dnes jsme spustili novou verzi akčních nabídek. Změnili jsme design stránek, takže jsou přehlednější a hlavně se lépe zobrazují na mobilech. Rozšířili jsme kategorie o akční letenky, jízdenky, vouchery, ubytování a zájezdy. Další budou následovat.

Hlavní změnou je možnost přidávat akce z vaší strany. Snažíme se vytvořit otevřenou platformu pro sdílení last minute a akčních nabídek. Původně jsme zajišťovali obsah pouze z naší strany, nyní může kdokoli registrovaný přidat slevovou akci včetně vlastních referral odkazů například na Booking, Airbnb a podobně. Chceme tím usnadnit šíření vlastního obsahu bez nutnosti vytvářet si blog a řešit návštěvnost a propagaci... O vše se postará Cestolino.

Sekci akcí budeme postupně vylepšovat o další funkce a informace o cílové destinaci. Brzy spustíme i pokročilý mailový hlídač a RSS exporty.

Uvítáme zpětnou vazbu a tipy na vylepšení...

1 odpověď
+ odpovědět
Anonym
host
Anonym
Vloženo: 31. července 2017
Poslední příspěvek: 18. června 2018

Je něco, co Vás při vyhledávání zájezdů štve? Nebo nějaký parametr, který u vyhledávání často postrádáte? Napište každý nápad a postřeh!

3 odpovědi
+ odpovědět
Vloženo: 1. srpna 2012
Poslední příspěvek: 24. července 2014
Děkujeme, že používáte cestolino.cz a rádi uvítáme Vaše návrhy na nové funkce, zlepšení, upozornění na chyby atd. Díky.
6 odpovědí
+ odpovědět