Magazín o cestování

7 tipů na letní výlety do polského pohraničí

Polsko a dovolená. Nepasují vám tato dvě slova dohromady? To je škoda, návštěva Polska má několik významných PRO. Dojedete tam pohodlně vlastním autem, není tam draho, dorozumíte se tam i česky a v neposlední řadě vás příjemně překvapí polská kuchyně. Do jakých míst nedaleko hranic se vydat?


7 tipů, jak si (při)vydělávat na cestách

Milujete cestování. Je to jako droga, vy nemůžete přestat a nejradši byste opustili práci. Ale bez peněz zas moc dlouho cestovat nebudete. Chce to objevit nové zdroje příjmu!

Jak se žije na Islandu? S Andy o nákladech, „kontění“ i cestování

Island je drahá sranda, ale stojí za to. Svoje o tom ví i studentka, bloggerka a sporťačka Andy Pavelcová, která zde tráví svůj semestrální studijní pobyt. Dala nám tipy, kam vyrazit za poznáním autentického Islandu, jak snižuje svoje životní náklady a prozradila, co ji zatím nejvíce překvapilo.

3 tipy na levnou dovolenou u moře. Nepoznané destinace, ale stále v Evropě!

Albánie, Rumunsko, Ukrajina. Představíte si prach a bídu, když slyšíte názvy těchto zemí? Vyvedeme vás z omylu. Tahle trojice dokáže nabídnout krásné koupání v moři, slunění na nepřeplněných plážích, pěkné výlety, bezpečí, a navíc si díky nízkým cenám můžete žít na vysoké noze.