Magazín o cestování

Svatba na Bali – pouhý sen nebo realita

Radim a Daniela jsou manželský pár, který jednoho dne řekl dost každodenní rutině, stresu, přežívání a rozhodl se od základů změnit celý jejich dosavadní život. Přestěhovali se totiž do ráje a nyní se mimo jiné specializují na úžasné svatby na Bali.


Krok za krokem affiliate marketingem

Chcete se dělit o akční nabídky zájezdů a letenek, které jste našli nebo se chcete jen pochlubit a ještě si tím přivydělat? Pak je tu právě pro vás náš průvodce affiliate marketingem, kde si povíme jak spojit příjemné s užitečným.

Hledejte akce, sdílejte je a tím si (při)vydělávejte

Patříte mezi ty, kterým neunikne žádná akční letenka na Pelikánovi a o výhodném zájezdu na Invia informujete své blízké jako první? Pak nalezené akce sdílejte s širším okolím a přivydělejte si peníze na vaše další cestování. Jak? Využijte novinky na Cestolino a affiliate marketing.

Za termály do Maďarska

Podzim je tu a s ním i pořádné plískanice a chladné počasí. Voda láká ke koupání už jen opravdové otužilce a tak máte dvě možnosti, vyrazit na ještě jednu dovolenou k moři do teplých oblastí nebo vyzkoušet něco zcela jiného.

6 nejlepších tropických destinací pro sólo cestovatele

Všichni ten pocit dobře známe. Tolik naplánovaných dovolených a výletů padlo kvůli nespolehlivým lidem. Také jste už z tohoto domlouvání dovolených nešťastní? Nebo jen procházíte velkou životní změnou a chcete na chvíli uniknout z uspěchaného tempa moderní doby?

Podrobný průvodce mobilními aplikacemi pro snadné cestování

Jste tak trochu dobrodruzi a rádi cestujete na vlastní pěst? Vyzkoušejte tyto aplikace, které vám mohou vaše cesty výrazně usnadnit a mnohdy i zlevnit. V dnešní době vlastní chytrý telefon téměř každý, a tak se podívejme na seznam aplikací, které se pro vás brzy stanou nepostradatelnými.

Co vás překvapí, když poprvé jedete do Turecka

Lehčí kulturní šok při první cestě do Turecka nemine asi nikoho, kdo vystrčí paty z hotelového rezortu. Čím více se dostanete mezi místní, jím je to hor…lepší! Turecko je úžasná země, jen to chce určitou dávku nadhledu. Na co byste se měli připravit?