Karlovy Vary od 780 Kč
Zobrazit zájezdy

Autem nebo vlakem do Karlových Varů?

Vloženo: 7. června 2020
Poslední příspěvek: 29. června 2020
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
TinnyX
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před rokem
TinnyX
Zdravím všechny! Mám takový dotaz.. plánujeme s kamarádkou jet na týden do Karlových Varů. Moc se v tom nevyznám,tak se chci zeptat zkušenějších vyplatí se jet autem? Nebo je lepší využít vlak a MHD? Jde o to, že si budeme chtít zajet i někde na výlet, tak jestli nebude lepší to auto. Na druhou stranu si myslím že je to dost frekventované místo a taky co se týče parkování, tak si myslím že s tím asi taky bude trochu problém. Každopádně budu vděčná za každou radu! Děkuji

Odpovědi 4 odpovědi

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
Ač je v Karlových Varech opravdu těžké zaparkovat ale tam kde se ubytujete rozhodně se zaparkovat dá. Bez auta bych nejela , když už jste v Karlových Varech je super navštívit Loket , velmi známé historické městěčko s překrásným výhledem na Ohře z hradu ale i okolí. Navštivte Klínovec Boží Dar tam to miluji , tak jako Abertamy . Karlovy Vary svojí promenádou jsou půvabné , od dětství jsem tam tak ráda jezdila a nyní jezdím. Rozhodně autem , vlaky a autobusy jezdí do těchto míst málo . Záleží jestli chcete poznat i to co jsem napsala .
Za návštěvu fakt dost stojí .
TinnyX
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
TinnyX
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před rokem
TinnyX
před rokem
@DanaDianaNoymi ~
Mooc děkuji za radu! Určitě tato místa chceme navštívit. Z tohoto důvodu zvažujeme, že to riskneme tím autem. Budu sama řidička a z Ostravy je to docela štreka, tak mám z toho respekt, jet takovou dálku a i z toho hustého provozu v Praze a ve Varech. Každopádně jak říkáte, asi je to určitě v mnoha ohledech výhodou
Míša611
nový člen nový člen /
Míša611
nový člen nový člen / před rokem
Míša611
před rokem
My jsme byli, Z Prahy, žlutým busem a na Loket se dá v pohodě jet i MHD. Pokud budete chtít i nějakou trasu pěšky, tak v pohodě. Ubytování jsme měli v centru, ale jsou tam placená parkoviště, takže za pobyt dáte asi dost peněz.
Ninahor
nový člen nový člen /
Ninahor
nový člen nový člen / před rokem
Ninahor
před rokem
Dobrý den.
My jsme byli nedávno zde v Ostrově www.honourandgrace.com/cs/
a tam jsme sice jeli autem, ale všude okolo se dá hezky dojít pěšky. Akorát na krásné výlety, takže myslím, že auto ani není potřeba.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů