Malta od 7 390 Kč
Zobrazit zájezdy

Autobusy a doprava na Maltě

Vloženo: 8. listopadu 2019
Poslední příspěvek: 8. listopadu 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Zuzana36
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Zuzana36
Dobrý den, mohu se zeptat jak spolehlivě funguje doprava na Maltě? Našla jsem levné letenky Praha - Malta. Vím, že už to na koupání v tomto období asi není, ale aspoň bych to využila k výletům po ostrově. Jezdil jste někdo autobusy? Na jízdní řády se tam dá spolehnout?

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@Zuzana36 ~ Dobrý večer,
Maltu jsem navštívila dvakrát a v obou případech využívala veřejnou dopravu a stopování. Autobusy však mimo linku z Valletty na letiště přesně na čas nejezdí a spolehlivé moc nejsou. Kolikrát jsme čekali na autobus i půl hodiny, proto jsme často upřednostnili stopování, které bylo v tomto případě rychlejší. Navíc autobus vás nezaveze ke všem plážím a památkám na ostrově a na některá místa jezdí pouze párkrát za den. Doporučuji si vypůjčit auto, které vám dá flexibilitu a ušetří čas, takže toho rozhodně stihnete poznat víc.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů