autokempy v české republice

Vloženo: 8. ledna 2019
Poslední příspěvek: 18. března 2019
anonym
před 5 měsíci
anonym
Dobrý den, zatoužili jsme letos to léto tak trochu prokempovat po naší republice. S jakými kempy/ideálné autokempy máte zkušenosti. Kde se vám nejvíce líbilo? Zatím nechceme vybírat podle oblasti, prostě pojedeme tam, kde nás to nejvíce zaujme. Hoďte tipy. vřelé díky!

3 odpovědi

anonym
anonym
před 5 měsíci
anonym
před 5 měsíci
No ono hodně záleží co od kempu očekáváte. Jestli komfort, služby apod. nebo klid, pohodu a pěknou přírodu. My tedy nestanujem, máme obytné auto, ale do kempů jezdíme na prodloužené víkendy dost často. Oblíbili jsme si hlavně ty menší. Je pravda, že tam není ten komfort, ale zase právě klídek a pohoda. Pokudmáte chuť právě na to, můžu doporučit dva kempy ze severu, které jsme si oblíbili asi nejvíc.
Hamr na Jezeře - VÝHODY - krásná příroda, krásné výlety po okolí (hlavně na kole), čistá voda a možnost vyzkoušet si vodní lyžování, klídek, levné - NEVÝHODY - služby jen opravdu základ, kemp je od vody asi 500 m, vstup na pláž je od loňska zpoplatněná. Na dobrý oběd, večeři raději do restaurace ve městečku.
Kristýna Hrádek nad Nisou - čistá voda, služby celkem dobré, je to kousek do německé Žitavy a žitavského přírodního parku, pěkná příroda - NEVÝHODY - bývá tam hodně lidí, někdy je celkem rušný.
anonym
anonym
před 5 měsíci
anonym
před 5 měsíci
Ahoj Mirku! Díky moc! Určitě spíše klid a pohodu s pěknou přírodou. Kristýna vypadá velmi dobře. Děkuju.
Kristýna
Kristýna
před 3 měsíci
Kristýna
před 3 měsíci
@anonym ~ Dobrý den, já mám ráda kemp Merkur na Nových Mlýnech blízko Pálavy. Sto lidí sto chutí - kemp je docela rušný a není úplně vhodný pro klidnou ničím nerušenou dovolenou, ale pokud hledáte zábavu, dostatek sportovních aktivit, obchůdků a restaurací, pak je tím pravým! Merkur leží přímo u vodní nádrže a nabízí také laguny ke koupání. Je to jedno z nejlepších míst v ČR pro windsurfing a wakeboarding. Mimo jiné si zde můžete zahrát minigolf, plážový volejbal nebo ping pong. Vedle kempu se nachází Aqualand Moravia v případě, že byste se nudili. A ten výhled z vašeho stanu přímo na Pálavu a Dívčí hrady opravdu stojí za to! V okolí najdete spoustu vinic, kopců, zřícenin a vinařských vesniček, které jsou ideální pro pěší túry či kolo.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů