časový posun maledivy

Vloženo: 28. října 2018
Poslední příspěvek: 1. prosince 2018
anonym
před 8 měsíci
anonym
dobrý den všichni. chtěla bych vas požádat o laskavost.. přemyšlime s manželem že bychom si zajeli na nějakou pořadnou dovolenou, na kterou budeme vzpomínat celý život. On se sice trochu bojí lítat, ale já si myslím že ho prostě přesvědčím a budu mu morální oporou. já vždycky vidím ty fotky a jsem z toho úplně unešená. Byli jste tam někdo? Mě by taky zajímalo jaký tam je časový posun??? O kolik hodin??

3 odpovědi

anonym
anonym
před 8 měsíci
anonym
před 8 měsíci
Maledivi jsou teď za zimního času (tedy odedneška ) o 4 hodiny. Čili když je u nás poledne, na Maledivách jsou už 4 hodiny odpoledne. Jinak co se týká počasí, hlavní sezona začíná asi tak vánocemi a trvá někdy do dubna. To je nejjistější počasí ale taky nejdražší ubytování. Na jaře už celkem dost prší...
anonym
anonym
před 8 měsíci
anonym
před 8 měsíci
děkujeme moc za pomoc. To jsou netušila, že to jsou až 4 hodiny, to je dobré vědět. S tou sezonou je to vždycky nešťastné, člověk chce mít krásně, ale kde na to má pořád brát. Zatím jsme uvažovali o březnu. Vy máte přímou zkušenost???
anonym
anonym
před 7 měsíci
anonym
před 7 měsíci
Ahoj, máme přímou zkušenost . Litame každý rok v zimě. Kdybyste potřebovali jakoukoliv radu, můžete se na mě obrátit.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů