Lanzarote od 14 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Ceny na Lanzarote

Vloženo: 15. září 2019
Poslední příspěvek: 15. září 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
DanaDrábková
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
DanaDrábková
Dobrý den, rozhodli jsme se na Vánoce pro Lanzarote. Nechceme žádné Emiráty, Egypt, Maroko ani Omán... Jaké jsou ceny na Lanzarote v tomto období? Uvažujeme pouze o snídaních, za kolik se dá najíst v restauracích a na kolik vyjde cena potravin? Kolik vás vyšel pobyt na 10 dní? Díky

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@DanaDrábková ~ Dobrý den,
restaurace bývají jednou z větších útrat na Kanárských ostrovech, ale ceny nejsou nijak závratné. Za hlavní chod zaplatíte v průměru 10-15 euro, v levnějších restauracích a bistrech se dá najíst i za 7 euro. Doporučuji zeptat se místních na tipy na dobré a levné restaurace v okolí, pokud chcete aby vaše výdaje výrazně nestouply.
V supermarketech nakoupíte za podobné či o něco vyšší ceny než u nás - napříkald mléko za cca 0,75e, pivo za 1,2e, víno od 3e, chleba okolo 1e, jablka nebo pomeranče cca 1,50e.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů