Liberec od 865 Kč
Zobrazit zájezdy

Co navštívit v Liberci?

Vloženo: 22. října 2019
Poslední příspěvek: 22. října 2019
nový člen nový člen /
Simba
nový člen nový člen / před 3 lety
Simba
Ahoj, chystám se na víkend do Liberce a rád bych se dozvěděl nějaké tipy co stojí za to navštívit v Liberci nebo v jeho okolí. Mám na mysli spíše přírodní památky, zříceniny, hrady, a podobně. Budu mít vždy dopoledne školící hodiny a odpoledne volno. Vím, že je toho plný internet, ale radši bych to chtěl vědět od někoho kdo tam přímo byl.
Děkuji a krásný den

Odpovědi 4 odpovědi

Ondra
Administrátor Administrátor /
Ondra
Administrátor Administrátor / před 3 lety
Ondra
před 3 lety
Dobrý den, tak určitě přehrada stojí za to. Od ní to můžete vzít na Libereckou výšinu, je to od ní zhruba 2 km daleko, příjemná procházka, na jejímž konci je rozhledna s restaurací
Simba
nový člen nový člen /
Simba
nový člen nový člen / před 3 lety
Simba
před 3 lety
@Ondra ~ Díky, a co třeba Zoo, stojí za to? Nemáš tip na nějakou kavárnu, která by byla blízko v centru, že bych si ráno skočil na snídani?
Michaela_Malá
nová členka nová členka /
Michaela_Malá
nová členka nová členka / před 3 lety
Michaela_Malá
před 3 lety
@Simba ~ Rozhodně botanická, zoo, na Ještěd lanovkou nebo pěšky. Trošku dál je Kryštofovo údolí a tam stylová prvorepubliková kavárna U Ježka. Ondra má pravdu procházka k přehradě a lesopark nad přehradou je super. Zámek Lemberk a překrásná procházka ke Zdislavině studánce.
Ondra
Administrátor Administrátor /
Ondra
Administrátor Administrátor / před 3 lety
Ondra
před 3 lety
@Simba ~ Do ZOO se podívejte, to k Liberci patří Z kaváren v centru je to jednoznačně Kafe Kytka – kavárna s květinkou, pěkný prostředí Pokud máte rád kvalitní praženou kávu, tak se zastavte v Liberecké pražírně – milej pán, co tím fakt žije, koupit si tam můžete na stojáka kafe plus si domů odnést čerstvě upraženou kávu a příjemně si pokecat Za zmínku stojí asi i trošku hipsterská kavárna Mikyna, kousek od centra, kde se i dobře nasnídáte

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů