dálniční poplatky litva

Vloženo: 10. února 2019
Poslední příspěvek: 21. února 2019
anonym
před 6 měsíci
anonym
Dobrý podvečer, chtěla bych se vás zeptat na litvu. nevíte někde jak je to v litvě s dálničníma poplatkama? Vůbec nemám představu, tak by mě zajímalo kolik to tak bude - nebo jak to tam vůbec obecně funguje s dálnici. Budu ráda za každou odpověď.

2 odpovědi

Arne1
Arne1
před 6 měsíci
Arne1
před 6 měsíci
Mýto mají pouze pro vozy nad 3.5 tuny. A taky dálnice podle našich západoevropských představ tam nejsou.
Mikey
Mikey
před 6 měsíci
Mikey
před 6 měsíci
Byli jsme vloni, žádné poplatky se neplatí. Mrkněte se na povinnou výbavu, budete potřebovat navíc hasicí přístroj.
Obecně mimo větší města je provoz na silnicích velmi řídký a stane se Vám, že auto nepotkáte třeba 20-30 minut. Řídí se tam mnohem lépe, než v ČR nebo Polsku. Většina silnic byla v dobrém stavu. Doporučuji používat waze. Řidiči tam jsou dost ohleduplní a tolerují manévry za které by vás v ČR ostatní minimálně vytroubili. Běžně se tam předjíždí na plné čáře, do nepřehledné zatáčky atd. Některé silnice jsou dost široké a na pravé straně je asi metrový pruh oddělený čárou, takže se vám běžně stane, že vás někdo začne předjíždět i když proti Vám jede auto. Stačí uhnout doprava a všichni se vejdou Na tohle si dávejte pozor, chvilku trvá, než si na to člověk zvykne...

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů