Dětské kluby u moře

Vloženo: 4. října 2019
Poslední příspěvek: 4. prosince 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
JanaTrávníček
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
JanaTrávníček
Dětské kluby u moře, využíváte je někdo? Vyplatí se to? Líbilo se to dětem? Dá se na ty lidi spolehnout, že mi někde dítě neutopí nebo tak něco? Co tam tak mívají za program? Od jaké cestovky případně? Děkuji

Odpovědi 3 odpovědi

Mia07
věrná členka věrná členka /
Mia07
věrná členka věrná členka / před 3 lety
Mia07
před 3 lety
Nikdy jsme nevyužili, ale když vidím děti v klubu vypadají spokojeně. Vzdy dostaneme program takže víme co za program je. Letos bylo téma piráti. Takže např. cesta za pokladem, barvili trička, malovali, asi dvakrát byla snídaně bez rodičů a 2x večeře bez rodičů. Pak návštěva aquaparku.... Byli jsme od Fischera. Musíte jim podepsat papír, že si dítě prevzali.
Někdy se tyto menší klubíky spojí a je to takový mezinárodní. Třeba diskotéka atd. ale jak říkám, my máme puberťáka tak nevím přesně jak to probíhá. Nemusí se ucastnit všeho.
GirlOnFire
nová členka nová členka /
GirlOnFire
nová členka nová členka / před 3 lety
GirlOnFire
před 3 lety
@JanaTrávníček ~ Známí jezdí do Bulharska a CK Alexandria jim umožnila, i když nebydleli přímo v klubovém hotelu, ale jiném, aby se děti účastnily programu. Což mi přijde hezké. Za umístění dítěte do klubu nic neplatili ani pomůcky a dárky, které si děti odnesly. Ať šlo o pomalovaný trička nebo plyšáka. Animátoři jsou proškolení, já bych se nebála.
Madusa
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Madusa
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Madusa
před 3 lety
My jse je občas využívali a děti byly spokojené, takže bych se toho nebála- animátoři byli vždy šikovní a s dětmi to uměli. Pokud taková možnost není, tak poradím přenosnou cestovní postýlku, bez které bysme snad ani nemohli fungovat. Případně se dají koupit i menší ohrádky- když do ní dáte dátěti hračky, tak se zabaví, dá se lehce něčím přikrýt a chránit ho tak před sluncem a máte jistotu, že se Vám nikam nevytratí, když na chvíli zavřete oči.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů