Dětské kluby u moře

Vloženo: 4. října 2019
Poslední příspěvek: 10. října 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
JanaTrávníček
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 16 dny
JanaTrávníček
Dětské kluby u moře, využíváte je někdo? Vyplatí se to? Líbilo se to dětem? Dá se na ty lidi spolehnout, že mi někde dítě neutopí nebo tak něco? Co tam tak mívají za program? Od jaké cestovky případně? Děkuji

2 odpovědi

Mia07
stálá členka stálá členka /
Mia07
stálá členka stálá členka / před 10 dny
Mia07
před 10 dny
Nikdy jsme nevyužili, ale když vidím děti v klubu vypadají spokojeně. Vzdy dostaneme program takže víme co za program je. Letos bylo téma piráti. Takže např. cesta za pokladem, barvili trička, malovali, asi dvakrát byla snídaně bez rodičů a 2x večeře bez rodičů. Pak návštěva aquaparku.... Byli jsme od Fischera. Musíte jim podepsat papír, že si dítě prevzali.
Někdy se tyto menší klubíky spojí a je to takový mezinárodní. Třeba diskotéka atd. ale jak říkám, my máme puberťáka tak nevím přesně jak to probíhá. Nemusí se ucastnit všeho.
GirlOnFire
nová členka nová členka /
GirlOnFire
nová členka nová členka / před 10 dny
GirlOnFire
před 10 dny
@JanaTrávníček ~ Známí jezdí do Bulharska a CK Alexandria jim umožnila, i když nebydleli přímo v klubovém hotelu, ale jiném, aby se děti účastnily programu. Což mi přijde hezké. Za umístění dítěte do klubu nic neplatili ani pomůcky a dárky, které si děti odnesly. Ať šlo o pomalovaný trička nebo plyšáka. Animátoři jsou proškolení, já bych se nebála.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů