Dominikánská republika od 25 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Dominikánská republika - resort přes CK nebo cesta na vlastní pěst

Vloženo: 25. srpna 2019
Poslední příspěvek: 27. srpna 2019
nová členka nová členka /
JedemeDoDominikany
nová členka nová členka / před 3 lety
JedemeDoDominikany
Co si přestavíte pod "dovolená v Dominikánské republice"? Hotelový resort s all-inclusivem, nebo vás napadne i jiná možnost? Troufnete si jet mimo hotelový komplex? Považujete Dominikánu za bezpečnou? Co od této země čekáte?

Odpovědi 4 odpovědi

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
Byla jsem v hotelu je to super ale na Facebooku je Jedeme na Dominikány jsou to Češi nabídnou Vám ubytování , škoda že jsem o nich nevěděla ukáží vám i krásy Dominikánské republiky .
Dovolená7845
nový člen nový člen /
Dovolená7845
nový člen nový člen / před 3 lety
Dovolená7845
před 3 lety
Známí jezdí, vždy do hotelu, který má alespoň 4*. Velmi si to chválí, zejména jejich animační programy, které jsou pry jedny z nejlepších na svete. Narozdil od Malediv se tam da stále něco dělat, stále se tam tanci, stále to žije. My uvažujeme o oblasti Punta Cana, určitě do hotelu.
LucieN
nový člen nový člen /
LucieN
nový člen nový člen / před 3 lety
LucieN
před 3 lety
@JedemeDoDominikany ~ My jsme byli sami, půjčovali jsme si auto a vše v pohodě. Jen mimo resorty lidi moc neuměli anglicky, to bylo trochu horší. S bezpečností je to asi jak kde.. přece jenom sousední Haiti patří k nejchudším zemím na světě.. Jinak byla dovolená moc fajn, jela bych znovu, klidně mimo hotel.
Simba
nový člen nový člen /
Simba
nový člen nový člen / před 3 lety
Simba
před 3 lety
@JedemeDoDominikany ~ Údajně není cestování na vlastní pěst bezpečné, dopravní situace je tu složitá, stav vozovek i aut špatný, policie prý běžně staví turisty a vábí z nich úplatky a nakonec se tu vyskytuje i oblíbený zvyk půjčoven, kdy se vám budou snažit přišít nějakou závadu, která už na autě byla. Proto bych raději volil hotel a zajištěné výlety.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů