dovolená izrael mrtvé moře

Vloženo: 31. října 2018
Poslední příspěvek: 10. ledna 2019
anonym
před 8 měsíci
anonym
dobrý den. chtěl bych se zeptat, trpím na atopický ekzém už od dětství a uvažuju, že bych si s manželkou vyjel k mrtvému moři. Zároveň bychom to sfoukli jako dovolenou a spojili příjemné s užitečným. říkal jsem si, že ta slaná voda by tomu mohla udělat moc dobře. Máte někdo vlastní zkušenost? Byli jste u mrtvého moře?? Rád budu za jakékoliv info, nevím, ještě kam přesně. Klidně napište nějaký typ konkrétní.
Díky moc.

4 odpovědi

anonym
anonym
před 8 měsíci
anonym
před 8 měsíci
Dobrý den, my jsme byli se synem před dvěma lety. Je to silný atopik a pobyt u mrtvého moře byl pro něj jako zázrak. Byli jsme v hotelu Lot v oblasti Ejn Bokek. Je to spíše o klimatu a řízené léčbě, než o moři. Syn si v něm akorát jednou smočil nožky a říkal, že ho to štípe.
Léčba spočívala v klimatoterapii a řízeném slunění (přesně vyměřený čas pobytu na slunci), diety a klidový režim. První dva týdny byly náročné, ale pak se synův stav zlepšil o více než 70%. Až tak, že jsme mohli přestat používat kortikoidy. Obsah kyslíku a minerálních solí je tam ve vzduchu opravdu velký, myslím, že to je právě ten důvod, proč je Mrtvé moře pro atopiky mnohem lepší, než kterékoliv jiné moře.
anonym
anonym
před 7 měsíci
anonym
před 7 měsíci
Dobrý den, před pár dny jsem mrtvé moře navštívila a doporučuji! Bylo to v listopadu, takže nikde ani noha, bylo nás tam 8 ... jela jsem z Eilatu autobusem.
Akorát doporučuji určitě pantofle. Já hloupá je neměla a hroudičky soli na dně mi pořezali docela dost nohy.
Je to opravdu zážitek a léčivé síle věřím Ještě druhý den jsem měla krásně hebkou kůži. Před koupáním jsem měla po těle maličké pupínky. Z moře jsem vylezla úplně flekatá! Kolem pupínků se mi udělali hnusné a rudé kruhy... potom modřiny, ale všechno během pár dní zmizelo a je klid.
Teď jsou do Eilatu hodně levné letenky a je to nádherná, bezpečná země plná skvělých lidí. Nenechte se prosím odradit tím, co říkají lidé, kteří tam nikdy nebyli. Já letěla do Ovdy... je to letiště v poušti. Jezdí z něj autobusy do měst.
Byla jsem tam sama a bylo to skvělé. Pokud budete cokoliv potřebovat, napište
Tomek
Tomek
před 6 měsíci
Tomek
před 6 měsíci
já nemám sice tak velké problémy, ale atopický exém mě trápí hlavně na podzim a v zimě. Naštěstí přes zimu často pobývám u moře a stačí mi to, abych to reguloval. Stačí ten slaný vzduch. Když jsem byl u Mrtvého moře dost mě to pálilo, ale potom jsem měl na dlouhou dobu pokoj. Ten účinek je nezpochybnitelný!
anonym
anonym
před 5 měsíci
anonym
před 5 měsíci
Dobrý den. Mohl bych se zeptat na ten autobus z Eilatu k mrtvému moři? Jak často autobus jezdí a dá se zvládnout jednodenní výlet k mrtvému moři a zpět do Eilatu? Budu v Eilatu jen na 3 dny (únor). Děkuji Michal

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů