Dovolená Malta

Vloženo: 30. října 2018
Poslední příspěvek: 27. prosince 2018
anonym
před 8 měsíci
anonym
Hezky den, doporucte prosim vhodnou lokalitu pro ubytovani na Malte s detmi 4 a 1rok. Nebo i konkretni ubytko? S dobrou dostupnosti k pisecnym plazim, obchodum s potravinami, detskym hristim a jine co rodina potrebuje. Mate zkusenost s mistni hromadnou dopravou? Co stoji za navstevu/videni- s ohledem na vek deti. Dalsi tipy a doporuceni vitany. Diky

5 odpovědí

anonym
anonym
před 8 měsíci
anonym
před 8 měsíci
A jsou na Malte pisecne plaze? Chteli jsem tam letos jet, ale bylo na to rozmluveno prave proto, ze tam jsou kameny...ale dal jsme si to neoverovali...Pokud je tam pisek, tak super!!!
anonym
anonym
před 8 měsíci
anonym
před 8 měsíci
Piscite plaze tam jsou u tech hotelovych rezortu ale my nechtěli byt u hotelovych rezortu tak jsme byli jinde. Jinak jsou tam vsude skaly. Pokud pojedete s detmi tak bych doporucila vesnicku pepka namornika a vylet na Comino. Je tam nadherne tyrkysova voda. Jede se tam lodi. my meli pujcene auto a super. Ostrov se prejede do hodiny
anonym
anonym
před 8 měsíci
anonym
před 8 měsíci
Mám projetou skoro celou Maltu na 4kolce i autobusy. Gozo mám projety celý a pokud můžu doporučit, jeďte na Gozo, tam jsou písčité pláže a je i hezčí než Malta. Autobusy a jízdní řády naprosto přehledné a jednoduché, na Gozu jezdí včas, na Maltě klidně i s hodinovým zpožděním v sezóně.
anonym
anonym
před 7 měsíci
anonym
před 7 měsíci
Souhlasím s Darinou. Ostrov Gozo je na dovolenou s dětmi asi nejlepší. Jsou tam písečné pláže a celkově je to na koupání a plážovou dovolenou lepší než než Malta. K vidění je tam taky dost. Mě se asi nejvíc líbilo městečko Xaghra. Pobřeží úžasný - vyplatí se pučit si auto.
anonym
anonym
před 6 měsíci
anonym
před 6 měsíci
Znám tedy lepší destinace, když chcete s dětma na pláž. Malta je hezká a především zajímavá. Jestli ale chcete na Maltu právě kvůli památkám nebo vás Malta zajímá, pujčte si auto a projedte si ji. Na pláže pak bude opravdu lepší Gozo.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů