Dovolená u moře do 27 000 pro 4 lidi. Poraďte

Vloženo: 17. dubna 2019
Poslední příspěvek: 20. května 2019
nová členka nová členka /
JuKačka
nová členka nová členka / před 5 lety
JuKačka
Ahoj, moc bych prosila o info k dovolenym u more. Chtela bych se zeptat za moji sestru, ktera nechodi na internet. Jeste nikdy mimo CR nebyli a radi by nekam vyjeli. Jejich podminka je jet urcite autem, co nejbliz, aby v nem nestravili 2 dny, kvuli detem. Dalsi podminka je financni limit pro všechny do 27 000 Kc. Odjezd v cervenci na 14 dni, vyziti pro deti (10 let a 6 let). Ubytovani ve stanu. Varit si budou sami. Max obcas vecere, zmrzlina. Pekne okoli a ciste more. Mate napady? Ja jsem ji rikala, ze mi 27 tis prijde pro 4 malo, ale nejezdim pod stan a tak, tak nevim. Dekuji

Odpovědi 2 odpovědi

Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
před 5 lety
Polsko, Sopoty jsou jedinečné letovisko, je tam zábava i za špatného počasí. Tyhle peníze tam pro rodinu stačí i při ubytování v soukromí, či v ubytovně. Nejezdím autem, ale veřejnou dopravou a nejezdím pod stan, ale do levnějšího ubytování a obecně Polsko mě přijde na 6000Kč/osoba /9 dní. Oni ušetří za dopravu, když budou všichni jezdit autem najednou.
Romana
věrná členka věrná členka /
Romana
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Romana
před 5 lety
Co Chorvatsko, Istrie? Zrovna na Rabu je pěkný kemp vhodný pro děti. Je tam písčitá pláž, takže pro děti perfektní přístup do moře. Zájezdy tam pořádá CK Victoria za rozumnou cenu.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů