Francie od 1 599 Kč
Zobrazit zájezdy

Francie - povodi Rhone a okoli - Roadtrip + cestovani ( 6.8.-19.8.)

Vloženo: 27. června 2018
Poslední příspěvek: 4. srpna 2018
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Jsme dve brnacky (43, 45) a rady bychom do jizni Francie, idealne dolni cast reky Rhone a okoli (mestecka, levandule, příroda, more, mesta atd.) prespavani kempy, spacak , Airbnb (proste levne). Datum: idealne kolem 6.8.-19.8...Predstava je: bud by se letelo do Francie (napr.Marseille) a na letisti se pronajalo auto nebo jet autem primo z CR. Diky autu jsme mobilnejsi a na mistech, která by se nam libila bychom rady ztravily nejaky ten den a prosli si je a přitom netahaly hromady věci na zadech. Nechcem nijaky maraton po Franci, preferujem jednu mensi cast, ale videt ji a uzit si co to da, vymachat se v mori, vylezt nejaky ten kopec, obdivovat levandule, dat si vinko...proste se kochat tamnejsim regionem, ale ne zrovna uplne pasivne .-) Auto nemame, ridicak ma jen jedna z nas, takze bychom rady nekoho, komu rizeni nevadi. Jinak zvládáme angličtinu a spanelstinu a batoh na zadech nam není cizi. Info: liosydesastres@seznam.cz

Odpovědi 3 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
jsem pro,auto mám a ve francii jsem žil,t 723554037
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
..zajimavý nápad na cestu.....už máte vyřešeno?
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ahojky....nemame vyreseno.-( Jel bys i kdyz je to na knap?

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů