Řecko od 4 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Hadi na Kefalonii

Vloženo: 12. listopadu 2019
Poslední příspěvek: 13. listopadu 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Jonáš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Jonáš
Chystáme se na takovej menší trip a zajímá mě zda jsou hadi na Kefalonii? Byli jsme v létě na Samosu a tam se jim dařilo docela dost. Jeden nám vlezl dokonce do apartmánu, aby se ochladil.

Odpovědi 2 odpovědi

Darina
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 3 lety
Darina
před 3 lety
@Jonáš ~ Samos je hodně zelený ostrov a daří se jim tam dobře. Na Kefalonii budou hadi asi běžně jako jinde. Ale ve vesnici Markopoulos se na hady dá narazit v srpnu, prý se slézají u kostela sv. Panny Marie. Každý rok se tu 15. 8. koná bohoslužba, kdy je pak věřícím přikládán k tělu had, který má mít léčivé účinky a přinášet štěstí. V tom týdnu má celé Řecko dovolenou a všechny pláže jsou přecpané a vše je drahé. Ale ty hadi můžou být zajímavý zážitek, ráda bych se na to jela podívat.
Lenči
věrná členka věrná členka /
Lenči
věrná členka věrná členka / před 3 lety
Lenči
před 3 lety
My viděli poprvé hady až na třetí dovolené v Řecku a to na Lefkádě. Byli ti to ale hadi přejetí na silnici auty, když jsme šlapali pěšky na pláže Kathisma a Pefkoulia. Byli to vesměs malí hadi tak do půl metru, ale příjemný pocit je potkat živé by to rozhodně nebyl. Letos jsme byli na Thassosu. hodně jsme prošli místa, kde by se mohli vyskytovat, ale neviděli jsme ani jednoho hada.....naštěstí.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů