Samos od 13 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Hezké pláže na Samosu

Vloženo: 9. července 2019
Poslední příspěvek: 15. července 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Kristýna2
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Kristýna2
Dobrý den, poradíte hezké pláže na Samosu? Jsou na ostrově Samos pláže spíše oblázkové nebo tam najdeme i písečné?

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@Kristýna2 ~ Hezký den,
na Samosu si můžete vybrat z obou typů pláží - nachází se zde jak písečné, tak i kamenité. Najdete tu menší zátoky i dlouhé pláže. Zejména na západním pobřeží ostrova se nachází překrásné menší zátoky s čistou vodou, nad kterými se tyčí hory. Doporučuji pronajmout si loď nebo vydat se na lodní výlet právě k těmto zátokám. Jedny z těch nejpěknějších jsou například oblázková pláž Lemonakia, Potami, Megalo Seitani nebo písečná Limnionas.
Tom_D
věrný člen věrný člen /
Tom_D
věrný člen věrný člen / před 3 lety
Tom_D
před 3 lety
@Kristýna2 ~ Dobrý den,
na Samu najdete opravdu minimum písečných pláží, z velké většiny jsou tady jen ty oblázkové. Jedna z těch mála písečných pláží, která je opravdu hezká, je Psili Ammos mezi městečky Marathokampos a Limnionas. Na ostrově se nachází také druhá pláž Psili Ammos ve východní části ostrova, která je ovšem menší a ne tolik hezká.
V západní části najdete malé zátoky s písčitými plážemi, ale je opravdu náročné se sem dostat a zátoky bývají opravdu hodně malé a na plážích je často nános mořské trávy a podobného, což trochu kazí dojem z pláže.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů