Hledám parťačku/ka na Trek 12.8. - 18.8.

Vloženo: 24. července 2019
Poslední příspěvek: 27. července 2019
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Zandis
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Zandis
Ahoj, hledam parťačku/parťáka, případně i skupinku nadšenců do horské turistiky. Cíl je v italských dolomitech, konkrétně v Brixenu, kde bychom se vydali na 81 kilometrový trečík kolem tří sester a jiných místních úžasností. Prespávačka na divoko ve spacoši, samopříprava jídla. Doprava zatím busem/vlakem/stopem, když by se nás sešlo víc, tak možná autem, ale přijde mi to zbytečné pokud bychom jeli pouze ve dvou. Bylo by super, kdybys taky rád/a fotil/a, protože na to mě užije ) Budu se těšit a pokud Tě to alespoň trochu zaujalo, tak neváhej napsat.
Případně můžeme poupravit plán výletu ať sedne oběma stranám

Odpovědi 1 odpověď

Natali
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Natali
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Natali
před 3 lety
@Zandis ~ Ahojky, neváhám a píšu, jelikož mě tvůj plán zaujal. Ráda bych opustila svoji komfortní zónu, sbalila se do krosny a něco zažila. Turistika mi není cizí a spaní na divoko taky ne. Pokud stále někoho hledáš, napiš mi na mail minatali@seznam.cz a případně se můžeme domluvit dál.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů