Hledám spolucestující/ho do Egypta - duben - květen 2020

Vloženo: 7. února 2020
Poslední příspěvek: 17. února 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Pepa1
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Pepa1
Hledám spolucestující/ho na LM do Egypta na 14 dní v termínu 13.4.-13.5.2020 případně i několikrát za rok. Jsem čilý důchodce pohybuji se mezi Prahou a Rokycany.
Díky za nabídky.

Odpovědi 5 odpovědí

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
Hezký den
Letím do Egypta 8.5. na 15 dní Jelikož cena byla 15 tisíc nečekala jsem na last.
Přidejte se pokud máte zájem.Je to do Sharmu 4* hotel s All inclusiv. Jsem 58 let z Teplic.Dana
Pepa1
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Pepa1
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Pepa1
před 4 lety
dobrý den,
děkuji za nabídku, bohužel musím být v CR už 14.5. ráno. Držím palce, at vám to vyjde.
JC
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Pepa1 ~ tak Vám přeji hodně štěstí oba se nějaká najde a příště bychom mohli spolu naplánovat.Letos už nám Egypt a Djerbu v září, jediné že já létám minimálně na 12 dní.Dana
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Pepa1 ~ tak Vám přeji hodně štěstí oba se nějaká najde a příště bychom mohli spolu naplánovat.Letos už nám Egypt a Djerbu v září, jediné že já létám minimálně na 12 dní.Dana
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~
dobrý den, já také preferují delší pobyt nejlépe ca 14 dní. Jaro, červen a podzim. Třeba LM.
JC

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů