Kos (město) od 13 390 Kč
Zobrazit zájezdy

Hotel Apollon, Kos, Lambi

Vloženo: 31. července 2014
Poslední příspěvek: 31. července 2014
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 8 lety
anonym
Krásný den, máte s tímto hotele někdo nějakou čerstvou zkušenost ? Nebo poradíte nějaký jiný hotel na ostrově Kos ? Děkuji

Odpovědi 4 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 8 lety
anonym
před 8 lety
Byli jsme tam teď v termínu 16. - 23. 7. Kopíruji to, co jsem psala do recenze: S dovolenou v tomto hotelu jsme byli spokojeni, snad jen pláž a vstup do moře by mohl být lepší pro rodiny s dětmi. Milý a ochotný personál, výborné jídlo, čistota, krásná zahrada. Tento hotel jsme vybrali z důvodu dosahu do hlavního města a přesně to splnilo naše očekávání. Kousek od hotelu je zastávka městké dopravy a kažkou hodinu jezdí do hlavního města - cesta trvá cca 7 minut. Město Kos je krásné - krásný přístav, památky, spousta taveren, úzké uličky s nákupními možnostmi, krásná atmosféra - hlavně navečer a večer.
Ubytování Byli jsme ubytovaní v pokoji pro 4 osoby. Měli jsme pokoj č. 353, který byl v přízemí. Na první pohled nebyl moc světlý, ale pak už jsme si zvykli a byli jsme spokojení. Pokoj byl prostorný, čistý, vybavení sice jednodušší, ale nevadilo, na pokoji jsme byli opravdu jen na spaní. Nábytek nebyl oprýskaný, působil pěkně. Koupena prostorná, s velikým zrcadlem, fénem, sprchový kout chránil závěs, nebyla vanička, takže se muselo dávat pozor, aby se moc nenastříkalo a nebyla koupelna příliš mokrá. Každý den byl prováděný úklid a výměna ručníků. Hotel se nachází v hezké zahradě, kde je spousta zeleně. V oknech jsme měli síť proti komárům, přesto se nám do pokoje dostali, ale to se zřejmě nedá moc ovlivnit.
Strava Strava byla výborná, veliký výběr, pouze u pečiva bych uvítala větší výběr. Snídaně: pečivo, toustové chleby na opečení, jogurty s ovocem, nutela, med, 2 druhy marmelád, ovesné vločky, kukuřičné lupínky, čokapik, 2 druhy bábovek - světlá a kakaová, sušenky, 2 druhy řezů, pudinky, vařená vajíčka, volská oka, míchaná vajíčka nebo nějaká omeleta, pečené brambory s cibulí, párečky, fazole, slanina, plátkový sýr, šunka a pak ještě asi 2 druhy salámů, máslo a margarín. Mléko - teplé a studené, káva, kakao, čaj, džus s postmixu, cola, soda voda, pomerančová a citronová limonáda Oběd: grilovaná zelenina, zapékaná zelenina, pečená kuřata, ryby - buď v zeleninové omáčce nebo ve smaženém těstíčku, byla i pečená, kuřecí nebo vepřové kousky v nějaké zeleninové omáčce, mousaka, hodně pokrmy z meletého masa, souvlaki hranolky, rýže, těstoviny, vždy jeden druh omáčky na těstoviny, několik druhů salátů, jednoduhová zelenina, tzatziki, různé dresinky, dezerty: krémy, želé, zákusky, ovoce - pomeranče, dva druhy jablek, dva druhy melounů, 5 druhů zmrzliny večeře: podobné jako oběd. Vždy veliký výběr. Pití k obědu a k večeři podobné jako k snídaně, pouze nejsou džusy z postmixu, dále pivu a tři druhy vína
Služby hotelu Za poplatek je možnost pronajmout si sejf - na 8 dní 24 Eur. Animační programy jsme moc nenavštěvovali - za 8 dní jsme byli jen na jednom večeru.
Pláž Na pláž jsme chodili k baru Mylos přes komunikaci a prašnější cestičku. Páž je oblázkovo-písečná, občas v moři chaluhy - pokud se více rozbouřilo moře, ale nevadilo nám. Moře bylo jinak čisté a teplé, vstup do moře je dle mého vkusu docela strmý, pro rodiny s dětmi bych si předtavovala pozvolnější. ale pro děti ve věku 5 a 8 let už se dalo. Ale dětem se na pláži moc líbilo a to bylo hlavní. Občas pofukoval větřík, ale žádný silný vítr, bylo to spíše příjemné a osvěžující.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 8 lety
anonym
před 8 lety
Hezký den, zkuste se podívat třeba sem:
http://www.recko.name/recenze.php?cat=96&idd=2&hid=883
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 8 lety
anonym
před 8 lety
Zdravímbyli jsme na Kosu 2x,letos letíme potřetí,poprvé jsme byli v Mitsis Ramira Beach,podruhé Mitsis Norida Beach,oboje perfektní,letos letíme do Kipriotis Panorama Aqualand.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 8 lety
anonym
před 8 lety
S tímto nemám zkušenost... Ale mohu poradit na Kosu : Gaia Village Hotel a Kipriotis Panorama Aqualand… , obojí skvělé, byli jsme vloni a letos.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů