Řecko od 4 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Hotel Capsis Out of the blue

Vloženo: 16. září 2022
Poslední příspěvek: 16. září 2022
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 měsíci
anonym
Před týdnem jsme se s manželem a vnukem vrátili z dovolené v Řeku, ostrov Kréta, hotel Capsis Out of the blue. Nebyla to zrovna levná dovolená (AI) a byli jsme velmi zklamáni tímto hotelem, který se prezentuje jako pětihvězdičkový. Po příjezdu do hotelu chce již každý odpočívat a využívat služeb, které si zaplatil a hotel by je měl poskytnout. Bohužel jsem tři hodiny řešili výměnu pokoje, který nám byl poskytnut. Budu-li upřímná, pokoj byl tak na úrovni tří hvězdiček, každá postel byla jiná, péra v matraci byla cítit na pohmat, spánek by byl asi očistec, skříň poničená, úklid sporný, nepěkná vůně, velikost pokoje neodpovídala tomu, co nabízela cestovní kancelář, navíc to byl jakýsi polosuterén, kdy hrana terasy splývala se záhony. Pokoj nám byl vyměněn po urgencích a radě českého personálu, který nám doporučoval postupovat nekompromisně.
Výše uvedené v nás i po výměně pokoje zanechalo hořkost, která v nás zůstala po celou dobu pobytu, i když např. strava byla chutná a rozmanitá.
Lehátka na pláži byla bez poplatku, ale bylo jich tak málo, že když jsme šli k pláži kolem 11té hodiny, nebylo kam ulehnout, a to byl hotel naplněn dle sdělení personálu z jedné třetiny.
Bazény se otvíraly v 11 hodin, při dřívějším použití jsme byli upozorněni na jejich uzavření a dodržování provozní doby (11 - 18 hod).
Kromě recepce byl personál velmi vstřícný a příjemný.
Pokud budete o tomto hotelu uvažovat jako o místě, kde chcete strávit dovolenou, doporučuji vše písemně zavázat s cestovní kanceláří. Obrázky na prezentacích mohou být odlišné od skutečnosti.

Odpovědi 0 odpovědí

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů