HRA: Uhádněte zemi podle obrázků 2

Vloženo: 2. dubna 2020
Poslední příspěvek: 7. dubna 2020
Administrátor Administrátor /
Ondra
Administrátor Administrátor / před 4 lety
Ondra
Po předchozí hře s hádáním zemí, jsme připravili ještě jednu, těžší variantu
Uhádnete i tentokrát jednotlivé země?

Prosíme, nepodvádějte

Správné odpovědi naleznete zde.

Odpovědi 3 odpovědi

kikiP_
věrná členka věrná členka /
kikiP_
věrná členka věrná členka / před 4 lety
kikiP_
před 4 lety
1. Austrálie (nebo Nový Zéland), 2. Španělsko, 3. Itálie, 4. SAE, 5. Sicílie (?), 6. Indie, 7. Thajsko, 8. Kuba, 9. Velikonoční ostrov, 10. Brazílie, 11. Holandsko, 12. Švýcarsko, 13. Srí Lanka, 14. Francie, 15. Rusko, 16. Skotsko (nebo obecně Británie), 17. Japonsko, 18. Německo
BTW k číslu 1: Ovce a ragby mě vedou do Austrálie, ale kiwi pochází z Číny a největším pěstitelem je Itálie... někde na cca šestém místě v produkci je potom Nový Zéland... tak nevim
na č.5 jsem sama zvědavá a asi to bude chtít i vysvětlení
Zuzka1
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Zuzka1
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
Zuzka1
před 4 lety
1. Nový Zéland, 2. Španělsko, 3. Rakousko, 4. Saudská Arábie, 5. Somálsko(?), 6. Indie, 7. Bahamy(?), 8. Kuba, 9. Velikonoční ostrov, 10. Brazílie, 11. Nizozemsko, 12. Švýcarsko, 13. Thajsko, 14. Francie, 15. Rusko, 16. Velká Británie, 17. Japonsko, 18. Německo
Zuzka1
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Zuzka1
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
Zuzka1
před 4 lety
@kikiP_ ~ já bych řekla, že č.5 bude něco v Africe, takže třeba Somálsko. Ještě mě napadla Tanzanie, ale ta asi ne.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů