Jaký cestovní kufr vybrat?

Vloženo: 19. května 2019
Poslední příspěvek: 7. září 2019
nový člen nový člen /
Karolína_Palečková
nový člen nový člen / před 4 měsíci
Karolína_Palečková
Dobrý den, ráda bych se tu s vámi poradila, jaký kufr vybrat? Do teď jsem všude cestovala spíše s cestovní taškou nebo batohem. Nevím zda volit skořepinový nebo látkový? Chtěla bych samozřejmě, aby co nejdéle vydržel a nestál mě jmění. Také nevím zda je dobré zvolit kufr s kolečky (nedělá to problémy při cestování letadlem?) raději dvě nebo čtyři kolečka? Na co si dát u výběru pozor? A víte třeba o kvalitních kufrech ze supermarketu (teď jsem viděla například v Lidlu) nebo z levnějších obchodů? Mám to pokoušet? Díky

22 odpovědí

Mirka24
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Mirka24
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 14 dny
Mirka24
před 14 dny
Kufr používám textilní a zatím vždy spokojenost. Při nákupu zohledňuji aby byl co nejlehčí, protože cestuji sama, tudíž si tahám kufr sama, takže počítám každé deko. Výborný je i expandér pro možnost zvětšení kapacity kufru, kolečka jsou samozřejmostí. Taky výraznější barva nebo vzor na kufru je fajn, rychleji ho najdu mezi ostatními. Ještě přemýšlím o nákupu popruhů na přepásání kufru. Kamarádce na letišti poškodili zip a kufr se pak nedal zapnout, takže se jí z něj všechno vysypalo.
MichalVrána
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
MichalVrána
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 11 dny
MichalVrána
před 11 dny
@Karolína_Palečková ~ Jednoznačně 4 kolečka, podstatně lépe se s ním manipuluje, kufr na hladkém může jet klidně vedle tebe, nemusíš ho furt naklápět.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů